Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 123544 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #60
ok hvala.danas napravljen i drugi let [emoji3] cak sam se malo i okurazio u visinu [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #61
Samo hrabro


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #63
Kolko prosjecno mozete letit sa jednom baterijom.digo sam se sa 97% 8 min luta i pala je na 20% ocese kapacitet povecat sa punjenjem ili o cemu ovisi da znam pripazit.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #64
Trajanje leta ovisi o nacinu leta i malo o vanjskoj temperaturi kada ce bit minus.
Moji letovi su 8-9-10-11 minuta prosjek...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #65
a sad po toplom vremenu?super sam zadovoljan osim baterija,mozda bude u buducnosti bat veceg kapaciteta izbacili [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #66
Thnx Mes i Dag.
Stroj je super i može se kombinirati uz pune ruke djece i obiteljskih  stvari, gdje bi veći dron tipa fanta ostao doma...
Tako da iako ima boljih za snimanje, najbolje snimke radim s njim, jer ga imam uz sebe, slicno kao i fotić od 2 kg kaj je super duper ali mi je doma u ladici a vani slikam mobitelom klince u igri :)   (svoje, ne tuđe da ne bi bilo insinuacija  :D  )

2 tomek, oprezno jer si sad sav nabrijan.
Uplati si care refresh, imas 48h od aktivacije drona za to. Kasnije nije moguće!
Topli savjet.
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #67
pojasni malo sta to je?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #69
pogledo sam malo sve je to klimavo.neki kazu da im je kontroler izgubio signal i dron odletio u nepoznato i dji firma nije smatrala da je njihova greska .neki su padali sami i nema zabiljezen pad.tako da je ok i nije.nadam se da mene nece snac nikakava greska takva [emoji3]i da du ti firemvaeri ispravili moguce nedostatke ako su ih imali.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #70
Ja sam zadovoljan kupnjom i kako radi,makar sam jos jako friski u tome [emoji6]a nadam se da ce tako bit i u buducnosti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #71
Kako ga tako daleko uspiju dobit?a k tome da i baterija izdrzi nazad?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #72
Ljepo odrađeno Tom.
Jedno glupo pitanje, jel se može ugasit zvuk na stanici od sparka?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #73
Bok ekipa, da li kad rotirate sparka video malo trza ili je glatki? Jos sam na nazi i f450 ali uskoro ce Bozic :)
DJI Naza v2 F450, DJI Spark

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #74
Pa baci pogled na videe... a gle, ipak je to 30 a ne 60 fps...