Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 95958 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phoenix simulator

neznam dali je bilo na forumu

ali evo danas malo prcko oko tog simulatora i skinem update sa njihovve stranice (700mb)

instaliram i nevjerojatno radi sa crackom od verzije 1 (od prije sam imao verziju 1.0 phoenix simulatora)

opaka grafika masu modela koji se mogu direktno downloadat sa phoenix servera kroz program

uglavnom prvi dojam, jako jako bolji simulator nego real flight g4.5 koji sam do sad koristio

posto ja imam belt cp v2 skinuo sam taj heli za simulator i slicnost u zivo i na simulatoru je nevjerojatna

pa eto ako nekog zanima neka proba

zivjeli  :)

Odg: Phoenix simulator

Reply #1
jel imas kojim slucajem link?!
ako imas bilo bi super kad bi okacio!!!!
fala :-\


Odg: Phoenix simulator

Reply #3
kazu da je to inace najbolji za helice.

Odg: Phoenix simulator

Reply #4
neznam meni je dobar i svidja mi se jer je odlicna grafika i ono najbitnije posto imam belta ima i taj model i jebeno su slicni i u simulatoru i u stvarnosti

Odg: Phoenix simulator

Reply #5
Ja sam se isto dobro sprijateljio sa phoenixom, nekak mi je najdraži. Opaka grafika a i fizika mi je bolja od g4.5.

Odg: Phoenix simulator

Reply #6
Imam ja originalni.
U vrijeme kad sam ga nabavio aktualan je bio G3.5, i Phoenix je bio u rangu ako ne i bolji.
U međuvremenu su izašle nove verzije G-a za koje je trebalo plaćati. Phoenix je odmah imao automatski update i multiplayer, tako da samo stisneš Yes i imaš novu verziju. Mislim da se isplati.
Navodno ima USB dongle na DealExtremu koji radi s Phoenixom.

http://www.flyfreak.net/simulatori/phoenix-2-5-update/
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Phoenix simulator

Reply #7
Imam ja originalni.
U vrijeme kad sam ga nabavio aktualan je bio G3.5, i Phoenix je bio u rangu ako ne i bolji.
U međuvremenu su izašle nove verzije G-a za koje je trebalo plaćati. Phoenix je odmah imao automatski update i multiplayer, tako da samo stisneš Yes i imaš novu verziju. Mislim da se isplati.
Navodno ima USB dongle na DealExtremu koji radi s Phoenixom.

http://www.flyfreak.net/simulatori/phoenix-2-5-update/

Ima dongle i radi potvrdjeno
http://www.flyfreak.net/simulatori/zakon-simulator-kabel/

prolazi i update.

Odg: Phoenix simulator

Reply #8
gdje naći crack za phoenix rc?
traži me pho... interface

Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: Phoenix simulator

Reply #10
Ja sam uzeo u setu sa onom malom utičnicom za USB gde se bira simulator, dobio sam 2cd sa softwer-om, i priključke raznih varijanti. Koristim ga sa stanicom Futaba 7C i zadovoljan sam sa njime. I sa realnošću, i sa grafikom. Čak posle 2-3 dana je ponudio update na neki v3.0s verziju...Ali ja kažem da livadu ne može da zameni simulator. U svakom slučaju, za vežbu je jako dobra. Deca svako veče lete na njemu po sat vremena, a posle drugog sata su već same poletale, sletele...

Odg: Phoenix simulator

Reply #11
skinuo ali neće, da li to uopće radi u win7
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: Phoenix simulator

Reply #13
pokreneš emu, izabereš Joystick i kad pokrenem sim on opet traži svoj

Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Phoenix simulator

Reply #14
neznam kako bi ti pomogao meni uredno radi sa esky stanicom