Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89353 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #315
Btw, vidim na prethodnim slikama da su neki počeli dolaziti na pistu u pilotskim odijelima, kao kapetani. Jel to sad postao neki dress code ili i dalje smijemo dolaziti u trapericama? Onda bi žene trebale dolaziti obučene kao stjuadese???  :-\ :P   :D ;D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #316

Kolega...opet niste u pravu...puno još livade morate pokositi...znači, čak niti u slučaju duplo invertiranog leta bez obzira na stranu gledanja ili položaj sunca...reklama je stavljena krivo...očiti dokaz leži u priloženoj slici gdje se vidi da je u duplo invertiranom letu s desna na lijevo suprotno novim pravilima kluba reklama jasno vidljiva...što nije bila namjera...


Uprava kluba i dalje tvrdi da je sponozor u krivu...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #317
Baš sam se pitao hoće li netko primjetiti što sam napisao. :)


Ustvari, u uvijek treba letiti s desno na lijevo, normalno ili invertirano.
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #318
luki, svaka ti dala, ma neka ti da,stvarno si zasluzio 8) :P

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #319

To im i ja govorim...svima njima...idem gradom i tvoju preporuku pokazujem...


A i koristan sam ponekad...

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #320
Btw, vidim na prethodnim slikama da su neki počeli dolaziti na pistu u pilotskim odijelima, kao kapetani. Jel to sad postao neki dress code ili i dalje smijemo dolaziti u trapericama? Onda bi žene trebale dolaziti obučene kao stjuadese???  :-\ :P   :D ;D
Predanost letačkoj karijeri  ;D

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #321
a vidi kako Luki gleda svoju pivicu,umjesto da mu zemem model,ja mu maznem flasu :D

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #322
ovi mi izgledaju ko smogovci... 8)


a ne čudi me da se pivica našla baš u toj ruci...


samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #323
svaka i tebi dala, Krki ( osim moje), sam se moraš s Lukicom dogovoriti tko, kada i gdje...  :D


Btw, vidim na prethodnim slikama da su neki počeli dolaziti na pistu u pilotskim odijelima, kao kapetani. Jel to sad postao neki dress code ili i dalje smijemo dolaziti u trapericama? Onda bi žene trebale dolaziti obučene kao stjuadese???  :-\ :P   :D ;D
Predanost letačkoj karijeri  ;D
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #325
Danas se pojavio jedan prekrasan urarski EDGE 540. Kaže Ante da ne nosi sat, pa mu je lakše onda ovako, da ima sat na avionu iako je točan samo 2x dnevno. :)
Njegovim vještinama letenja nema prigovora.


Error 404 (Not Found)!!1
Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #327
Naravno da je bio i roštilj. U početku to bio zajednički rad muških i ženskih snaga, da bi spalo na samo dvije ženske snage, a onda i na samo jednu bodrenu sa tri muška promatrača. Moram priznati da je to malo podsjećalo na stari jugo sistem " jedan radi, tri gledaju". Vjerovatno svjestan da nije lijepo samo stajati pored nekoga tko radi, naš kuhar se udobno smjestio u ležaljku i prepustio sve sigurnim ženskim rukama.  :D

samo zemlja je granica....