Skip to main content

Topic: Odg: dal vam dolaze paketi ?? (Read 12826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #15
Bitno da je stiglo...
Vidim i narančastu naljepnicu na jednom paketu označenim kao "small paket"...
Znači HP uzela još 4.5KN...

Odg: Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #16
Ja ne razumijem zašto se ljudi toliko bune na tih 4.5kn. To je manje od jedne pive. Puno manje od kutije cigareta, manje od tramvajske karte, manje od cijene kave... Ne razumijem problem.

Odg: Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #17
Ja ne razumijem zašto se ljudi toliko bune na tih 4.5kn. To je manje od jedne pive. Puno manje od kutije cigareta, manje od tramvajske karte, manje od cijene kave... Ne razumijem problem.
Potpuno se slažem, kupujemo piz*** za naš hobi čija cijena nerijetko prelazi xxxx krznenih i onda se dramatizira oko 4,5 kuna. Pa dam mu 10 i kažem da  ne vraća kusur, budi u dobrim odnosima sa poštarom jer ti nosi tvoje piz***
Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #18
Kolko sam shvatio ove sto kukaju nije zbog neimastine i skupoce nego kaprica posto se nesto poruci sa uvjetom "free shipping" pa se racuna da su kinezi namirili cjeli lanac ukljucujuci i nase postare.
...uglavnom znajuci s kakvma imamo posla svi sa zebnjom cekamo rasplet kako ce to biti poslozeno nakon implementacije direktive u Lijepoj Nasoj ::)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #19
Tako nekako Balki Balki, Free Shipping do pošte primatelja, a od pošte do kuće za 4,5 krznenih.


Prekjučer sam sižio zbog potpisa prijema kojeg nije bilo, a radilo se o izuzetno osjetljivoj elektronici. Danas opet isto: opet sam ja "potpisao" paket koji nije stigao, pa mu se nadam sutra, ovaj puta nema osjetljivih dijelova. Postaje praksom imati krive informacije o trackingu.

Odg: Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #20
Ja ne razumijem zašto se ljudi toliko bune na tih 4.5kn. To je manje od jedne pive. Puno manje od kutije cigareta, manje od tramvajske karte, manje od cijene kave... Ne razumijem problem.
Potpuno se slažem, kupujemo piz*** za naš hobi čija cijena nerijetko prelazi xxxx krznenih i onda se dramatizira oko 4,5 kuna. Pa dam mu 10 i kažem da  ne vraća kusur, budi u dobrim odnosima sa poštarom jer ti nosi tvoje piz***
Damir

Bez obzira sto kupujemo gluposti i piz.arije, gdje je kraj, na koliko bi trebali poceti piz.iti? Na 10, 15, 20 kn? :)
Nije uopce problem da te 4.5 kn idu direktno postaru ili teti na salteru, ali nejde.
Od 2008. kupujem na ebayu i sad odjednom je posta u gubitku na free shipingu, gdje su bili prije?
Vec smo prozvakali temu....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #21
Preko sedam mora i sedam gora putuje paket, zatim dođe u lijepu našu, malo bude u Zagrebu pa do Osijeka krene za par dana. Vidim, stigao u Đakovo. Taman kad pomislim: Tu je! sav sretan odem ujutro u poštu, jer mi je stigao prije puta, da podignem onaj mi veli: Nema nikakvog paketa za tebe! :( >:(   U 10h na trakingu vidim da je pokušana dostava i vraćen u OS ??? ??? ??? . Nazad u poštu i tražim paket koji eto jutros nije bio u pošti a sad ga pokušali dostaviti a oni POJMA nemaju o čemu pričam. Da skratim priču, danas bio u pošti po ko zna koji put, paket se zagubio između OS i DJ i kinez ispo kriv! Rekao sam im da su mi ukrali paket a ona teta na šalteru da ga nisu ukrali nego izgubili. Meni je to isto! Pošto nisam fizički bio u kontaktu sa paketom NEMAM pravo nadoknade štete nego da tražim od Kineza! Pa tko je tu lud!
Sad sam se javio kinezu pa me baš zanima kakav će on odgovor smisliti.


Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #22
Preko sedam mora i sedam gora putuje paket, zatim dođe u lijepu našu, malo bude u Zagrebu pa do Osijeka krene za par dana. Vidim, stigao u Đakovo. Taman kad pomislim: Tu je! sav sretan odem ujutro u poštu, jer mi je stigao prije puta, da podignem onaj mi veli: Nema nikakvog paketa za tebe! :( >:(   U 10h na trakingu vidim da je pokušana dostava i vraćen u OS ??? ??? ??? . Nazad u poštu i tražim paket koji eto jutros nije bio u pošti a sad ga pokušali dostaviti a oni POJMA nemaju o čemu pričam. Da skratim priču, danas bio u pošti po ko zna koji put, paket se zagubio između OS i DJ i kinez ispo kriv! Rekao sam im da su mi ukrali paket a ona teta na šalteru da ga nisu ukrali nego izgubili. Meni je to isto! Pošto nisam fizički bio u kontaktu sa paketom NEMAM pravo nadoknade štete nego da tražim od Kineza! Pa tko je tu lud!
Sad sam se javio kinezu pa me baš zanima kakav će on odgovor smisliti.
Pa on ce ti rec da je tvoj posta zajebala

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #23
DjDarky, imaš li papirić koji su ti ostavili u sandučiću, ako je dostava pokušana, mora postojati? Koji je tracking i da li je mijenjan? Imao sam slućaj da promijeni tracking kada sleti u Istambul..zašto, pojma nemam.

Usput , imao i ja "slućaj" nedavno....naručio džepni kompas, dočekao me papirić u sandučiću.
Odlazim na poštu, teta mi daje paket veći od kutije za cipele: "Ali ja čekam kompas"', ona veli "na kutiji piše vaše prezime"!

Hm, da mi nisu poslali brodski kompas? Dolazim na posao, otvaram kutiju, kad li u njoj - tri velike kugle za projekciju neba na strop sa lampicama !

Tek sada stavljam naočale i shvaćam da to nije moje, nego slično prezime na kutiji.  Odlazim ponovo na poštu, teta gleda , uzima paket i nađe moj sa kompasom.
Žurim natrag, skoro sam se vratio kada shvatim: ostala mi osobna iskaznica na šalteru !

Pouka: kako potrošiti pauzu za ručak, ostati gladan i ljut!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #24
@Diogen, nema papirića jer paket nije došao do DJ i poštar ga nije dostavljao. On je u DJ bio samo na papiru, i ako je pokušana dostava trebao je ostati u DJ a ne odmah vratiti za OS. Nekome se u pošti svidio 2din auto-radio sa GPSom, wifiom i još 100čuda
@experthr, i ja tako mislim :(


Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #25
eBay mi vratio pare ;D , nekako mi se čini da će kinezi početi naplaćivati shipping kao ameri, biće skuplja pita od tepsije
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #27
Od 1. mjeseca ove godine trazim povrat 6 kn od HPExpresa za lezarinu, prosli mjesec dobio povrat uz rjesenje od HAKOM-a.
Snimit cu video i napisati upute s tocnim koracima sto sve napraviti kada vam HPExpress naplati lezarinu.


Odg: Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #28
Za ovih 4,50 kn kaj ćemo biti bogatiji, vjerojatno su digli 20% cijene pa ipak nećemo. Nitko u ovoj politički nezasitnoj kvazi drzavi ništa ne poklanja narodu  :-X
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #29
Trebas se osjecati privilegiran sto si u ovoj drzavi :) a privilegije se placaju