Skip to main content

Topic: Rc helihopter pomoć (Read 4481 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rc helihopter pomoć

Pozdrav ekipa trebala bi mi pomoć, nedavno sam dobija helihopter Align T rex 700, pošto ne znam ništa o tome nisam ga ni prova upaliti a koliko sam ima prilike viditi na na internetu i bolje da nisam jer bi ga vjerovatno razbija.
Pa ako mi možete pomoći sa nekim savjetom što i kako dalje.

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #1
Prvo par tjedana visiti na simulatoru na PC-u!
Proučiti sve moguće filmiće na Youtube-u o helićima.
Otići na kilometre od kuća i ljudi po mogućnosti u pratnji nekoga tko o helićima podosta zna,pomoliti se i lagano krenuti,ali sa nečim manjim tipa T-rex 450 ili manji.
Kad ćeš to znati frkati po zraku samo tako,kreni sa 700!

I sve to pod uvjetom imati malo viška novaca,što se tiće klase 700 i slično.

STROGO PAZITI NA SIGURNOST SEBE I DRUGIH,OVI VEĆI SU STVARNO OPASNI!!!

Sretno!

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #2
Hvala na savjetu, samo ako mi mozes malo pojaaniti taj simulator, di to ima skiniti i koji da skinem, a sto se tice toga da nekog vodim sa sobom ko se razumi u to je i najveci problem sto ne znam nikog da se bavi sa tim a da mi jd negdi blizu (Zadar), tako da bi mozda i pokusa sam samo moran skuziti kako se pali  :D

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #3
Pozdrav....




Ajde se najprije predstavi ljudima tko si i odakle pa onda ostalo........


A sto se tice 700 klase kao sto kaze koledga KRASNY najprije simulator pa onda manja klasa i puuuuuuuuuuuno vježbe...


Ne zelim te prepasti ali 700 klasa je jako opasna (opasan je bilo koji helic)


btw ako si u "blizini" Zadra javi se jer u Zadru ima dosta ekipe koji ti mogu pomoci.




Dali ima stanicu i sve ostalo sto je potrebno..?

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #4
Eto,ima ekipe!
A RC simulator koji je po meni ok je PHOENIX,kupio ga preko Ebaya,dobiješ interface za spojiti stanicu na PC.
Ja imam Spektrum stanicu,vrlo zadovoljan,lako za isprogramirati i super radi sa svim i svačim!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #5
Ajd da ima netko tko se zanima za heliće,  :D  i da još k tome dobije 700ku, to je moram priznati opaka kombinacija.
Sve što ti je ekipa napisala stoji, nemoj to niti probat zavrtiti, moraš prvo proći trening na simulatoru i na malom heliću. Za simulator bi ti preporučio neXt CGM simulator koji je daleko bolji zbog toga što je ipak malo realniji. A za manji trainer helić ako želiš preskočiti uvodnu igru prstiju sa micro CP helićima onda najbolje 500, ali ne ispod 450.


A sad u vezi same te 700ke koju si dobio jako je teško bilo što reći dok ti je ne pregleda netko tko se kuži, tek nakon toga bi se znalo šta i kako dalje, znači ne mora biti da je išta neispravno ali moja preporuka je da se sve detaljno pregleda i po potrebi zamjeni/podesi, bavljenje sa helisportom ti donosi cijeli niz zamki bez obzira koliko si pametan ili inteligentan zato samo polako.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Rc helihopter pomoć

Reply #6
Pozdrav ekipa, evo malo kasnim sa odgovorom, hvala na pomoci moram priznati da ste me malo ohladili oko svega ja sam mislija da je to malo jednostavnije, ali bi svakako volija upoznati ekipu iz ZD koja se bavi sa tim da malo pogledaju heli i provjeri jeli uopce ispravan kako je meni rečeno.