Skip to main content

Topic: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m (Read 18801 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

 

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #1
Fakat je lijep model. Cestitke!

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #2
Hi Tom , podigao si kompletan nivo domaće modelarske scene a uživao sam i u tvojoj pilotaži.Hvala lijepa  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #3
Hvala, ma model je radni konj,
podnosi sve što se baci pod(pista) a i iza njega(šlep) :)


danas sam se naletio koliko nisam u dugo vremena, oko sat vremena leta u komadu,
ide tank do oko 90 min ako se ne budalira previše.


Hvala Igoru i Krkanu na A1 pisti  8)


http://www.youtube.com/watch?v=KMkUSCExDuQ



Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #4
Model , teren , vremenski uvjeti,dobro društvo experata....hvala i bravo Tom  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #5
Jučer smo se nakon posla naletili preko 2 sata,
dobro su došle klupe za sjesti u hlad dok su modeli gore u zraku  ;D
bilo je puno i zračnih vojnih aktivnosti ali to ne smijemo snimati pa eto, neka navrati koga zanima  ;)




http://www.youtube.com/watch?v=4MHLWXXgyDg

Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #6
Ma slušaj Tom , Bidule je sve prije nego ....šleper.... ;) ...izgleda maksimalno zahvalan model :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #7

Stigla i propela za free flight,
ona crna za šlepanje jedralki ce pricekati da se pojavi netko s 5-6m raspona i 10ak kg pa da ga frknem gore.
ova bi mogla biti i za nešto oko 3/4 metra što je veća šansa da naleti na livadi pa probamo šlepanje  :o




http://www.youtube.com/watch?v=vmyLG50Jq3k
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #8
Graund clearance sada povoljan,a za šlepanje velikog raspona... ::) ..se bum načekal  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #10
Hvala ekipi koja drzi pistu super uređenom!
To se osjeti itekako na modelima pa se dobro izguštamo bez stresiranja i nepotrebnog rizika, a doma idu čitavi i trapovi i modeli  :)
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #11
Uhhhh , mislim da je uživancija letjeti na ovako uređenom terenu  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #12
Lijepo mi je vidjeti pistu na Lučkom.Žao mi je što tamo više nejdemo...
Uglavnom,lijepe slike!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #13
klub je otvoren za sve koji žele doći, vidjeti, probati letiti,
 pa se učlane ako vide da im se to sviđa. 200kn je članarina za godinu dana,
čist račun duga ljubav.  a modeli se ne habaju po livadama.


nisam na fejsu ali i bez logiranja sam dobio potreban info,
stupio u kontakt i dogovorio posjet, članstvo i to... Boki (žuta majica) je navratio dok smo mi bili tamo prekjučer i oduševio se, još čekamo Smiljca da mu se poklopi slobodno nakon g.o. 8)


https://m.facebook.com/MAK-Tre%C5%A1njevka-261424123936386/?ref=page_internal&mt_nav=1
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Bidule - šleper benzinski 60ccm, 2.5m

Reply #14
Ma sve to znam,ali ekipa mi je kod Obreža,a i blizu mi je radiona
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian