Skip to main content

Topic: Kompozitna jedrilica W 01 (Read 42888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #60
Kume, pa ovo je prva liga....
Kad ćeš počet prodavat krila i trupove ?

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #61
Krila za takve jedrilice više ne radim jer nemam jezgri, no uvijek se može dogovoriti izrada trupa za takvu jedrilicu.
Za dlg modele punog raspona ili 110 cm, bilo samo trup ili kompletan model nije problem.

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #62
Pa žicao sam Karasa još prošle godine da mi vidi s Tobom za izradu čukca...
Al eto, čovjek je promjenio posao, mjesto stanovanja... itd... ja sam imao neke prioritete ,
pa nikako.... a već dugo gledam kako ti to fino slažeš...
budemo se dogovorili ... jednom...

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #63
Jedrilice WO2 lete na preljevnici.I dobro lete

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #64
Jedrilice W02 lete na preljevnici.I dobro lete.

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #65
Moze video?

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #66
Nema videa, bio sam sam a jeftinjak kinesku kamericu koju mogu staviti uz šešir zaboravio.
Vjerovatno se mnogi sjećaju tužne sudbine jedrilica koje su bile polomljene u transport HP expresa ( nikad nikakve odštete nisam dobio od njih).
Jedan trup je vraćen željku, a oba strgana krila je ostavio meni jer sam odlučio popraviti krilo pa koje bude bolje ispalo.
Šteta je bilo baciti toliki uloženi trud a i platio sam jedrilicu pa je popravak opravdan.
Na kraju sam uspješno popravio oba krila i svoj trup ( Željko mi je gratis napravio nove zadnje repove i poslao ).
Onda sam naručio izradu još jednog novog trupa ali ovaj put u kasici ( ne V rep ).
Željko poućen negativnim iskustvom izradio je sve u dijelovima (gondola, bom,horizontalac, vertikalac i ostale sitnice ) i poslao u kutiji obloženoj stirodurom ).
Ja sam sve kompletirao i sve je ispalo super.
U obe jedrilice je ugrađen setup i bile su spremne za let.
Malo sam isprobavao i ugađao hardver i opcije na stanici kod sebe na livadi i danas su na Preljevnici imale mjesta da se razmašu i pokažu svoje prave karakteristike.
I zadovoljan sam rezultatom.Jedrilice su otežale zbog popravaka oko 30 g što i nije puno sa obzirom na štetu koja je bila na njima.
Letna težina sa baterijom 3S 1000 mAh oko 630 g.
Jedriice su u biti veliki DLG raspona 2 m sa pogonom.
Šteta što nije bio netko od majstora za jedrilice kao što je Diogen i ostali momci od zanata da daju svoj sud.
Ja nemam iskustva sa ovakvim jedrilicama pa ne mogu dati objektivno mišljenje ali mislim da su jedrilice odlične samo se trebam naviknuti na njih.
Meni osobno bolje leži klasični rep ( mirnija je i stabilnija u zraku ).





Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #68
Odlicno,
bude to jos bolje kad sve ustimas,
fligt modovi budu uskladjeni s vjetrom,
a s malo stelovanja (diferencijal i sl) i V rep bude dobar.


Sretno.

Odg: Kompozitna jedrilica W 01

Reply #69
Mile drago mi je da su poletjele! Ja sam upravo nabavio i zadnje sitnice i sad je još samo pitanje transporta.
 :)
Ivan
Spektrum dx7s i razni modelčeki