Skip to main content

Topic: DJI Mavic AIR (Read 38900 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: DJI Mavic AIR

Reply #78
Živioi Profesore ,ostao sam bez teksta i zraka od lijepote  8) 8) 8) Hvala.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #79
http://www.youtube.com/watch?v=AyoczSsCt4o

I ja malo skitao i snimao.I fino klopao!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #80
Snimao i fino klopao!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #81
Evo nakon cca ukupno 15 do 20h leta, air odlucio radit po svome. Prije par dana izvadim air iz torbe, popalim sve, sve super gps bla bla. Armam i poletim, lik dodje na 5m, na koliko sam trebao bit i krece xfiles misterija. Krene rotirat lagani yaw, ja ga ispravim, evo ga opet, borim se s vjetrenjacom. I ajde minutu odluci popustit mi i krenem se kretat kad eto ga opet, trzne po pitchu na pol sec. Spremim sve, mislim si hladno je pa ga j""". Danas palim, krecem, stanem, cekam ono sto moram snimit, krecem prema naprijed a gospon odluci skrenut sam i prema drvima, skuzim da ne slusa ni komande. Sve up to date, app, firmware njega i stanice. Zamjenim bateriju, idemo opet, međutim smola. Opet isto. Napravim sve mrtve kalibracije na novo, ista stvar. Kupio ga u yellow storeu, sutra ide na servis. Neam pojma u cemu je kvaka, ne drzi poziciju, visinu dipa po dva metra cca. Sve sam od sebe. Bio je i vjetar danas, puhne malo jace ovaj nezna di je, koliko je sati, nezna nista. Pa mi se pojavi greska, backward obstacle avoidance error, pa rth error. Ali osim toga sve je u savrsenom stanju. Droncek nikad grancicu nije vidio a kamoli padao. Javim
Kad saznam kaj je.

Sent from my H8266 using Tapatalk


Odg: DJI Mavic AIR

Reply #82
Planiram ga uzeti za mjesec dana pa odmah pitanje :) Kakav je domet? Jer ovo sto citam 4km max, neki kazu da je istina, neki ne mogu dalje od 500m, drugi da zavisi gdje si iako ljudi nisu bili ni blizu aerodroma itd.

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #83
U Europi ti je domet softverski ograničen na 500 metara pa ako ne staviš neki hakirani firmware,možeš se slikati.Ja to neću dokle god traje garancija jer ju inače izgubiš.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #84
Zasto onda lazno reklamiraju 4km u recimo nasim shopovima? tj i u cijeloj eu isto?

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #85
A gle,kupiš Ferarri koji može 300 na sat,ali ne smiješ brže od 130,samo što on nema gps i software što gdje smije,a što ne.Meni se nakon 500 m počne vraćati kući
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #86
Hey, ako hoces domet kupis Mavic pro....koji ja evo slucajno prodajem...i letis 5-6km
[attachimg=1]
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #87
Nerazumjem kako se moze razlikovati air od pro po pitanju udaljenosti u nekoj zemlji? Ako je domet aira u eu 500m onda je isto za svakoga drona zar ne?

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #88
Ovisi koji firmware imaš unutra.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: DJI Mavic AIR

Reply #89
Nerazumjem kako se moze razlikovati air od pro po pitanju udaljenosti u nekoj zemlji? Ako je domet aira u eu 500m onda je isto za svakoga drona zar ne?
Razlicite tehnologije emitiranja. Mavic Pro koristi Ocusync, Air koristi Enhanced WiFI. Vjerojatno se i snage odasiljanja ponesto razlikuju.Mora DJI nekako fragmentirati trziste. Isto kao s automobilima, imas Audi A2, A3, A4, A6.... pa tko sto voli i moze si priustiti.