Skip to main content

Topic: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded) (Read 41924 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #60
Ili ako je raspodjela po masi, moje su baterije najteže i najviše trebam participirati u poštarini...

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #61
@Daddy, ovdje smo pricali o malim 1s baterijama za tiny whoopa, beznam da li kolege mislile i na ostale baterije sa mylipo.de da jedine valjaju, samo napomena...

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #62
Hvala na upozorenju/napomeni...
Skužio sam kako pričate o 1S baterijama za mikro quadove, no kako je mylipo.de baterije nahvalio kolega sekile, vodim se zdravim razumom pa pretpostavljam kako je ćelija, ćelija i kako bi po toj logici (sve?) njihove baterije trebale biti dobre.
Nemam nimalo iskustva sa Li-Po baterijama, pa ako je netko koristio njihove 2S, 3S, xS baterije, bio bih zahvalan na preporukama/pokudama.
Pokušao sam malo prosurfati po forumu i potražiti nekakav članak o usporedbi baterija (odnos cijena - kvaliteta), ali nisam našao ništa novijeg datuma...
Isprika ako spamam temu...

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #63
A neznam kakve su ove vece batke sa mylipo.de, pretpostavljam da su super. Ali nekak si mislim da su ti za avion ok i batke sa Hobbykinga. Sa mikracima je problem jer nema bas jeftinih kvalitetnih celija, mozda i ima negdje ali ja neznam za njih

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #64
Kužim, vama je bitan omjer mase i energije za što dulji let, pa vam igraju najkvalitetnije baterije.
Ja bih htio imati nekakvu referencu, pa me svakak imajte u vidu za jednu 3S 2200mAh...


Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #66
Cleanflight ili betaflight koristite na Beecore FC? Pretpostavljam da su do sad istjunirani do savršenstva, pa može postavke ili CLI dump?





Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #71
Može odgovor na pitanjce gore, BETA/CLEAN_filght i postavke?


Preatty please with cherry on top?  ;)

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #72
aaa sorry nisam gledala gore  ;D

evo ti slika pidovlja dolje

motor pwm rate stavi na 1000
8/4 ti je looptime

to je ovak nabrzaka, na poslu sam jos