Skip to main content

Topic: "FF" forum (Read 6873 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"FF" forum

Prvo bi pohvalio forum kao takav,vrlo je pregledan obavjestava te na hiljadu nacina sta je novo,gdje čitati...tražiti  itd..bravo za sysOp -e.Posebno treba i pohvaliti moderatore koji neumorno rade i slažu kockice na pravo mesto ako mi to neznamo ili pogriješimo.
Drugo... modelari su jako ljubazni, pomažu si jedan drugome što je stvarno za pohvaliti.Djele znanja koje imaju i drugima... Tako i treba.Osobno sam bio primljen jako ljubazno iako nisam Hrvat.. Slovenac sam, nikome to ne smeta.. i svaki modelar na ovom forumu djeli svoje znanje i iskustvo sa drugima.Sam sam na mnogim forumima u Sloveniji i po svjetu ali na FF se osječam nekako najbolje.Ljudi su spremni pomoči ako nesto neznas, dati savjet itd.

Hvala FF... Ako budem mogao i znao nekome pomoči - vrlo rado i sa zadovoljstvom ču to i napraviti!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: "FF" forum

Reply #1
Hehe hvala Remote. Odlazimo uvijek u Hrvatsku na odmor Makarska, Banjole,Baska voda itd.. Jako je lijepo kod vas.
Ako nekome nesto treba nabaviti nema problema samo recite ako mogu pomoči sigurno hoču.
Ne brini onda smo vec dva i ja sam več srebrnokosi  :) ili kako moja žena kaže.. Djete od 46 godina  :D
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: "FF" forum

Reply #2
Podržavam sve što si rekao, ovaj forum je jedina svjetla točka u hr modelarstvu i samogradnji. Da ga nema ne bih ni znao da na ovim prostorima ima toliko puno ljudi koji dijele iste strasti,, vjerovatno nas pola nebi ni bila u ovom prekrasnom hobiju.
Ovdje su ljudi voljni pomagati i stvarati bez obzira na granice koje nas dijele,, možda bolja budućnost dolazi od nas, tko zna  :)

Odg: "FF" forum

Reply #3
Za razliku od ponekad teških i mrzovoljnih riječi koje se mogu čuti na ovom forumu, ovo je kao da je neko stisnuo ''refresh''.
Ekipa, sve pohvale!

Odg: "FF" forum

Reply #4
Svaka cast ekipi i kolegama na forumu.
Lp,
Alex

Odg: "FF" forum

Reply #5
Uvijek sam sa velikim zadovoljstvom i pun intuziazma probao predati znanje i iskustvo mlađim modelarima po najboljim mogučnostima .To je jako specifičan hobi u kojem sam napraviš vrlo malo ako nemas barem osnovnog znanja .Ako napraviš najčešče pogriješiš ako nemaš podrške iskusnih ljudi.Sebičnost ? Da ima i toga doživio sam i to ,trebao sam pomoč ,pitao a odgovor je bio ...UČI I NAUČIT ČEŠ.Mislim da to nije duh modelarstva .Kako da napravi model iako jednostavan modelar početnik ako nema savjeta i podrške iskusnijeg,starijeg ? Neide nikako probao sam to.Zato apeliram na starije iskusnije modelare ,da pomognu mlađima sa savjetima ,znanjem i iskustvom .Svi smo u tom hobiju jer ga volimo zapravo to te zarazi kad jednom probaš zato mi stariji modelari trebamo prenositi znanje da ostane nesto iza nas i da ti mladi koji sada počinju mogu kasnije prenjeti nase znanje dalje na mlađe modelare koje zanima taj hobi.


Forumu FF želim još puno dugih godina i da uz njega odraste što više dobrih modelara!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: "FF" forum

Reply #6
Ja sam 90% svega naučio na ovom forumu, najviše zahvaljujući kolegama modelarima koji su mi nesebično pomagali i davali savjete.
Isto tako, trudio sam se istom mjerom vratiti i novim modelarima i zaljubljenicima u leteće naprave.
Forum je uistinu dobro organiziran i pun podataka koje svaki početnik, a i iskusniji modelar može za nešto iskoristiti.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: "FF" forum

Reply #8
Hehe hvala šišmiš!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20