Skip to main content

Topic: Zagi stanica (Read 9403 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zagi stanica

Pozdrav ekipa, pošto sam totalni početnik došao sam se vama na forum obratiti za malu pomoć.
 Dakle zanima me koju stanicu bi mi preporučili za zagija,da nije neka pre skupa,a opet da mogu upravljati kako treba sa mixevima i svime,također da ima memoriju za više modela,jer imam u planu izrade jos nekoliko zagija. Također jel postoji koji dućan u Zagrebu i okolici,ili naručujete sve izvana?
Obzirom da sam nabavio za početak kako sam ga nazvao trening zagi i svidjelo mi se,sad bi krenuo za početak sa dobrom stanicom.

Unaprijed Hvala  :) :) :) :) :) :)

 


Odg: Zagi stanica

Reply #2
Hvala na odgovoru ali mislim ici na novu stanicu.

Još jeddno pitanje :) Koji mode na stanici se inace koristite? Meni je problem što bi stanicu mode 3,ali vidim da ih je jako malo

Odg: Zagi stanica

Reply #3
Mode 2 gas na lijevoj strani

Odg: Zagi stanica

Reply #4
Tako sam i mislio,al ja sam ljevak,pa mi više odgovara gas sa desne strane,a mode3 je sve isto sto i mode 2,samo što su komade zamjenjenje

Odg: Zagi stanica

Reply #5
Mode 1 ti je isto gas na desnoj strani

Odg: Zagi stanica

Reply #6
Stanice ti se prodaju kao mode 1 ili mode 2, zato si uzmi mode 1 ako ti vise odgovara


Odg: Zagi stanica

Reply #8
Kolko mozes dati za stanicu

Odg: Zagi stanica

Reply #9
Iskreno prvo gledam onako stanice koje je najbolje ulozeno dobiveno,jer ne isplati mi se dati neznam 700kn za stanicu ako ona za 1000 ima puno toga vise a dam samo 300kn vise,tako da sam u nekoj potrazi,ali sigurno nebi isao preko ove cijene Spektruma,jer mislim da je i to za mene kao početnika mozda i previše

Odg: Zagi stanica

Reply #10
Rađe kupi Turnigy 9X ili 9XR jer mozes cuda sa njom...Spektrum je govance, vjeruj mi...

Odg: Zagi stanica

Reply #11
A vidim i da će me po izracunu streanice oderat za carinu ako se to jos naplacuje,posto bi to narucio sa Horizon hobby

Odg: Zagi stanica

Reply #12
Naruci sa hobbykinga

 

Odg: Zagi stanica

Reply #14
Mislim da je taranis najbolji omjer ulozeno dobiveno