Skip to main content

Topic: Tarot 450pro (Read 18105 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tarot 450pro

Reply #30
Mislim da ti je to poznato >:( nakon loseg dana slijedi dan sarafanja ??? . Moram si napraviti neko uzletiste jer to mi je trenutno naj veci problem. Slijecem na poprilicno neravnu podlogu i desi mi se da repu uvijek nadje neku busu zemlje. :(

Odg: Tarot 450pro

Reply #31
Evo danas sam ga malo isprobo uz gadan vjetar i moram rjesit tail wag, a imam i problem sto mi rep stalno bjezi u desnu stranu :( . Zna li mozda netko sta me tu zdere...?

http://www.youtube.com/watch?v=NgxDZZANz5o

Odg: Tarot 450pro

Reply #32
Koji kontroler imas na heliju? Kbar?



Odg: Tarot 450pro

Reply #34
Ajd napravi screenshot postavki sa prve stranice

Odg: Tarot 450pro

Reply #35
evo slika u privicima

Odg: Tarot 450pro

Reply #36
Taj problem s repom imam stalno i neznam kako da ga rjesim. Primjetio si sigurno u videu da se stalno borim s repom jer mi se zakrece desno. Ovaj tail wag nije problem to lako rjesim s mobom.

Odg: Tarot 450pro

Reply #37
Rep na tim pro 450etkama je dosta lose napravljen, nema dosta pitcha (vrijedi za align i tarot verziju). Rep mora biti slozen mehanicki idealno s dobrom elektronikom i na visim okretajima da bi drzao. Prvo i osnovno digni okretaje na glavi da se rep vrti kak treba, ovo je mala pomoc jos:  video.helifreak.com/?subpath=/finless/trex450pro&filename=mymod.wmv  .
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Tarot 450pro

Reply #38
Zanima me jos jedna stvar. Evo okako do sad sam imo na helicu

glavni zupcanik standardni 150T
helidrive T450-3600 kv
zupcanik 13T

heli mi je iscjedio 1750 mah za 3:50 min batka je nanotech 3s 2200 45-90c

ovo mi se ipak cini dosta kratko vrijeme leta...?

Odg: Tarot 450pro

Reply #39
Upravo sam se vratio s letenja a kako je proslo mislim da slike govore sve  :'( :'(


Odg: Tarot 450pro

Reply #40
Kaj se dogodilo?
Lp,
Alex

Odg: Tarot 450pro

Reply #41
Osto sam bez kontrole repa ???

Odg: Tarot 450pro

Reply #42
Uhhh ti helici popapaju zive i cesto mi dodje da ih se ostavim, al kad prodje par dana i kad se oladim opet uzmem alat i sarafanje iz pocetka.... TAK JE TO  :(


Zena sam pita AAAAAAAaaa kolko to sad KOSTA  :D :D

Odg: Tarot 450pro

Reply #43
Cek da dodes u 700 klasu. Uvijek se smijem svojim postovima nakon pada :D

Odg: Tarot 450pro

Reply #44
Slično je kod mene kad mi quad padne, samo zbrajam u glavi troškove.... Poceo sam djelove preventivno narucivati kao speceraj.
Lp,
Alex