Skip to main content

Topic: Tarot 450pro (Read 18035 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tarot 450pro

Reply #45
Brine me jedino ruka od serva sto je pukla jer mislim da nju nemam u rezervi, a svih ostalih dijelova bi trebo imat za bar jos dva helica. Ne vrijedi imat helic bez bar jos dva seta dijelova :D :D

Odg: Tarot 450pro

Reply #46
Rock dobro si ti reko da se covjek mora nasmijati sam sa sobom nakon pada helica. Sad sam iso pogledati helic da vidim zbog cega sam osto bez repa u zraku i odmah sam vidio kakvu sam glupost napravio. Vezo sam kablove prije leta i sad sam vidio da sam vezicom zahvatio link od repa. ::) ::) ;D ;D

Eto to je razlog gubitka repa, krasno sam to izveo :D :D :D :D

Odg: Tarot 450pro

Reply #47
to ti se zove nepaznja koja udara po novcaniku. prije leta treba sve pregledat pa onda krenit u  zrak 8)

Odg: Tarot 450pro

Reply #48
Kreno sam danas ponovo sastavljati helic i sad imam problem s repnim servom. Dok sam u vstabiju sve je ok, a kad izadjem is programa repni servo mi pocne cudno reagirati na throttle. Evo vidi se na videu u cemu je problem. Sta se tu desava...?

http://www.youtube.com/watch?v=EEw9E7Lq0b8

Odg: Tarot 450pro

Reply #49
Nije na throttle nego je na pitch i pogledaj mehanički ti ne stima rep. Čim je slider tako debelo u crvenom.

Odg: Tarot 450pro

Reply #50
To trenutno nije problem sto je u crvenom jer jos rep nisam ni stavio ni podesavo. Brine me ovo s repnim servom sto mi se desava i ne mogu to nikak rjesit. :-[

Odg: Tarot 450pro

Reply #51
Repni servo nebi smio tak reagirat, a nemam pojma zasto se to sad desava.

Odg: Tarot 450pro

Reply #52
Koji prijemnik i stanica?

A mozda je i do fejk Vbara
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Tarot 450pro

Reply #53
To je najnormalnije ponasanje, predkompenzacija repa kad dodas kolektivu. Potpuno istu stvar radi i governor. Mozes dodatno postelati taj parametar pod expert(ona plava kapica) na glavnom ekranu pod tail (torque precomp, s nulom isključuje potpuno)
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Tarot 450pro

Reply #54
OK idem prvo bacit let s quadcopterom pa cu onda to probat. THX