Skip to main content

Topic: *ebala vas struja! (Read 19306 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: *ebala vas struja!

Reply #16
U ta čuda treba sjesti (ili leći) i letjeti sam,kakav RC!!! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: *ebala vas struja!

Reply #17
Dijelim Tvoje mišljenje Krasny, za taj se novac može položiti pilotska dozvola i lijepo uživati bez RC naprava.Ove su naprave veće i od profi bespilotnih letjelica a i nemaju neke akro karakteristike,tako da je zabava upitna...a mene osobno prestiž ne zanima. ::)...no dobro,ostalo je stvar novčanika i osobnog afiniteta. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: *ebala vas struja!

Reply #18
U ta čuda treba sjesti (ili leći) i letjeti sam,kakav RC!!! ;D

Lijepa obzervacija :), i ja se slažem. No, činjenica je da je kako Remote kaže, neki više vole mehaniku i uživanje u stvarima kako rade (pogotovo ako ih oni slože), pa bi to objasnilo zašto vole to što vole :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: *ebala vas struja!

Reply #19
Je,se razme kolega! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: *ebala vas struja!

Reply #20
Ma ja postižem nirvanu na livadi kad letim bilo kaj, nemrem si zamislit kakav bih zen doživljavao da letim nešto s ovakvim zvukom ???
MAK Zapad


Odg: *ebala vas struja!

Reply #22
Apsolutno Luxo,primjera radi..dobar vozač formule jedan ne može konstruirati bolid ...čast iznimkama( Sir Jack Brabham, davno) a i potvrđuju pravilo.Meni osobno je draže letjeti nego izrađivati modele.
Hvala na Vašem vremenu. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: *ebala vas struja!

Reply #23


Živjela nirvana!

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

 ;D

MOŽE! :)

Apsolutno Luxo,primjera radi..dobar vozač formule jedan ne može konstruirati bolid ...čast iznimkama( Sir Jack Brabham, davno) a i potvrđuju pravilo.Meni osobno je draže letjeti nego izrađivati modele.
Hvala na Vašem vremenu. :)

Ja sam više nekak za letenje :)
MAK Zapad

Odg: *ebala vas struja!

Reply #24
Avioni-LETENJE
Helići-SLAGANJE

 8)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: *ebala vas struja!

Reply #25
Meni je: Helići - letenje :) Složiš i letiš, kaj buš slagal dalje :)
MAK Zapad

Odg: *ebala vas struja!

Reply #26
Sajam modelarstva,subota,Beč,netko?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: *ebala vas struja!

Reply #28
Mislim da pravom modelaru se ne spominje koliko sta kosta, niti pricaju price o tome kako treba polozit pilotski... Stvar je u ljubavi prema modelarstvu opcenito, slazes nesto ulozis svoj trud, rad, puno mozganja i na kraju imas unikat koji leti. Svi smo mi postali potrosacko drustvo, svi bi najradje kupili nesto slozeno i da su pomogucnosti pune baterije, zato cijenim ljude koji imaju volje, zivaca i nadju vremena za napravit ovako nesto impozantno.

Odg: *ebala vas struja!

Reply #29
Apsolutno Luxo,primjera radi..dobar vozač formule jedan ne može konstruirati bolid ...čast iznimkama( Sir Jack Brabham, davno) a i potvrđuju pravilo.Meni osobno je draže letjeti nego izrađivati modele.
Hvala na Vašem vremenu. :)
ak smijem primjetiti, ja sam se upravo nekako nasao u sredini..hebeno se napalim kad slazem avion a onda to opet ponovim kad ga poletim  :P ko zna, mozda sam malo i cudan  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.