Skip to main content

Topic: ARIES XJW 120 (Read 18768 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ARIES XJW 120

Evo da i ja predstavim svoj projekt, izgradnja je od stirodura, i bit ce presvucen kompletno u staklo danas sam izrezao trup, za koji dan ce biti i krila izrezana, raspon je 160cm a duzina trupa 110cm,  na zadnjem djelu sam malo pogrjesio, isao sam iz 3 djela a trebao sam iz jednoga, tako da nisam dobio kosinu, ali izrezem ponovo taj zadnji dio inace motor od trimera vidi se pored modela! bit ce dosta brušenja na prednjoj maski, dok je nedobijem kako mi treba!  komentari dobro dosli!!                  evo par slika

Odg: ARIES XJW 120

Reply #1
nice!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #2
Zasto ??
bas sam se nadao da cu pogledat nes sto me jako zanima (fiberglass)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #4
To sto nitko ne komentira, ne znaci da nema zainteresiranih..

Tako da nemoj biti uvredljiv nego radi i daj sto vise slika i objasnjenja u ostakljlavanju modela..


Odg: ARIES XJW 120

Reply #6
Nema me od sutra pa onda 7 dana, al nadam se da ce biti nesto kada se vratim :)


Odg: ARIES XJW 120

Reply #8
danas se malo nastavila gradnja, izrezali krila, i popravio zadnji dio trupa, tj ponovo izrezao, sljede pojacanja trupa ramenjacama također i krila, stiglo mi je vlakno 48g sa HK, cekam jos iz njemacke vlakno od 80g i epoksitnu smolu, pa se bacam na presvlacenje trupa! evo jos par slika!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #9
Dobro ti ide samo nastavi. Vidio sam dasi motor zavrsio ima fin zvuk, samo se nemoj zezati puno sa onom malom elisom, radi motora. Pozdrav

Odg: ARIES XJW 120

Reply #10
to je bila cista proba,  mislio sam sam ostaviti magnetsko paljenje, magnet
 mi je tokar stanjio koliko je mogao, i mjerio sam danas tezinu motora sa original auspuhom, magnetom i bobinom ima tocno dvije kile ???    sta ti kazes na to??? neisplati se ostaviti, vec staviti CDI??  mislio sam ostaviti ovako jer mi se to sviđa, nemam brige sa baterijom za cdi, ali kada sam vidio koliko je tezak morat cu to poskidati!

Odg: ARIES XJW 120

Reply #11
Vecina motora ti sad ide na CDI i lakse je. Ipak 2kg je malo previse mislim na cg koliko bi na rep morao stavljati olova. Inace motor ti radi ko singerica.



Odg: ARIES XJW 120

Reply #14
Nema na cemu kolega sretno sa radom