Skip to main content

Topic: 4T nitro motori (Read 4740 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

4T nitro motori

...

Posjedujem jedan SY61 . Kupio sam ga novoga u Schwagiju prije 2god.
Letio sam ga svega 1h- 2h do sada.
Do danas ga nisam palio preko godinu dana.

Sada kada mu dam ful gas tu i tamo kao da krene u kontra stranu vrtiti elisu i naglo crkne.
Ponovno upalim i isto se desava. Sada mi vise nije siguran. A imam ga na F3A modelu na kojemu nebi smijelo biti crkavanja.

Do cega bi to bilo ?

Odg: 4T nitro motori

Reply #1
presiromasna gornja igla
struja zakon, nitro USTAV

Odg: 4T nitro motori

Reply #2
moramo se naci da mi postelas ventile na mome jer ja nemam alat.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: 4T nitro motori

Reply #3
Kada obogatim gornju iglu crkavanja se umanje. Ali tokom rada stalno radi kao kroz trokiranje, stalno zacuguje.

Ler gas nemogu spustiti ispod 4300obrtaja, crkava ispod, a trebao bi raditi na nesto iznad 2000.  Ako dobro mijeri onaj Turnigi iz UH...

---------------------
Navrati pa cemo probati postelati ventile...

Odg: 4T nitro motori

Reply #4
probaj s drugom svjecicom. visoki ler moze znaciti da se svjecica ohladi dok napravi ostale taktove do zapaljenja, a i ovo trokiranje smrdi na isto
struja zakon, nitro USTAV

Odg: 4T nitro motori

Reply #5
svjecica mora biti iskljucivo F , iglu goriva stavi na 1,5 okretaj od skroz zatvorenog i onda polako zatvaraj zrak, taj motor mora raditi ko curica

Odg: 4T nitro motori

Reply #6
svjecica mora biti iskljucivo F , iglu goriva stavi na 1,5 okretaj od skroz zatvorenog i onda polako zatvaraj zrak, taj motor mora raditi ko curica


Hm,hm... o da kad si spomenuo zavirio sam i u papirima motora pise isto tako da ide os F svijecica.
 A ja imam u koristenju samo A3 svijecice.

Pa ako netko ima za prodaju KUPUJEM DVIJE OS F SVIJECICE . :) Volim imati rezervnu.

...