Skip to main content

Topic: Bermudski trokut na Hortikulturi (Read 73846 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #15
Hahahhaah joooj :D :D :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #16
Hvala jos jednom na modelu Marjan! Budemo ga mi vec skrpali s mojim motorcicem od 2400wata i 45000rpma!
Nemoj niš zahvaljivat Coljo, sa zadovoljstvom sam ga poklonil. Nego me zabrinjava jel bude dosta okretaja dal ovaj tvoj setup, bojim se da mu fali još okretaja za poletanje, rokni ti motoru 8s da bude jedno 60000 rpm to bi moglo bit taman da ga do repa zaštihaš u oranicu a ne ko ja ni vrit ni mimo  :D :D.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #17
marjan nemogu vjerovati da takav vrstan pilot kao ti  ruši avione, nama koji smo letjeli prije vas nije se dogodila nezgoda ......a zašto .... pili smo pivicu  :D :D ;D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #18
Poštovani Marjane,sada sam tek otvorio PC.....krivo mi zbog Tebe.....ružne stvari se događaju samo finim ljudima... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #19
marjan nemogu vjerovati da takav vrstan pilot kao ti  ruši avione, nama koji smo letjeli prije vas nije se dogodila nezgoda ......a zašto .... pili smo pivicu  :D :D ;D
Smiljac znal sam da negde grešim, ja delo mješavinu 1:2 a trebalo je 2% u mene a 1% u rezervar tak da i ja imam bolji potisak  :D.
Taj pad je bil moj skromni dar ulasku u EU, sad bude i više modela pa treba mjesta za nove a kak drukčije napravit mjesta nego smanjit dimenzije modela. :D :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #20
Poštovani Marjane,sada sam tek otvorio PC.....krivo mi zbog Tebe.....ružne stvari se događaju samo finim ljudima... :'(

Dragi moj Mes, takav mi je ovaj mjesec bio suđen, kad je bila udarna vručina onda je klima ostala bez plina pa došo čovek kad je več vuklo na snjeg :D :D, došlo zahlađenje i vjetar mi onaj ogromni suncobran prevrne ravno na skutera i uzalud mi sve godine koje sam ga pazil i mazil, pa mi dosta bilo onih pretplata od T-coma i njihovih kmetskih nameta i ravno u prvi centar da sve odjavim kaj se odjavit dalo tak da sam trenutno dok se nekaj ne promjeni na bolje vezan mobitelom na PC radi internet  :'( :'(., za njihove dvije mjesečne pretplate ja si rađe naručim model pa ga rastavim na sitne djelove nego da oni meni ono malo plače rastave na lipe. ;) ;).
Mes kak je kod Vas, leti li se u Splitu, ne vidim nikakve slike jel vi kršite modele ???, ajde Mes bar neki izvještaj sa terena.
Puno Vas pozdravljam  !!!!!!    

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #21
Što da Ti odgovorim...?  ...sve slično plus zdravstveni problemi ,a najveći gubitak živaca(novaca) je T-com... :'(..Ne letim i potpuno sam zahrđao...čekam bolje dane i povratak Romana sa broda...nadam se boljem ,a Tebi želim dolazak boljih dana...zaslužio si. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #22
Evo par detalja s mog moba...i za kraj, gužva vu radioni :D

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #23





Evo par detalja s mog moba...i za kraj, gužva vu radioni :D

Taman mjesta da Decathlon stane, al kak budete snjim baratali po unutra e to bi htel videt :D :D ;) ;). Viš da opće nije tak strašno strgan, 2-3 elektrode i snjim u zrak. :D :D 

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #24
veselica ;D


Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #26
ako slučajno letite preko tog dijela sa fpv-om, bio bi zahvalan za snimku leta, pa da pogledam, možda negdje viri rep van iz trave, iako je to sve long shot

teren je "najbolji mogući" za traženje modela

trava do struka, na mjestima i više, sve skupa prekrasno rascvjetana livada :)


Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #27
To je vec treci edf ovaj mjesec da je tamo skrsen! Evo moj se polako popravlja! 8)

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #28
Kada je potraga?

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #29
evo da i ja dodam svoju dogodovštinu od danas

blizina bermudskog trokuta odradila je svoje :)

odletio mi edf preko kanala

i nema ga više...
[attachimg=1]

model je
ovaj

http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/f-16-camo-robbe-80-mm-edf/

pošto smo mi bili "u kanalu" ne znam točno gdje je aterirao, zato je područje pada šire



Velim vam ja da tu ima nekaj kaj nam preuzme komande u svoje ruke. :D :D :D. Skršim li ja još jedan model na toj lokaciji a da nije baš naročito moj propust bežim ja od tuda kolko me noge nose  :D :D :D.
Eto ode još jedan baš krasan model, al treba si dat truda pa ga probat potražit i spasit kaj se spasit može.