Skip to main content

Topic: Da se malo i ja kurčim (Read 2706 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da se malo i ja kurčim

Prije par godina kada je moj prijatelj Igor Švehla (za nove i neupučene Wespen) aktivirao ovaj forum,imao sam čast postati član sa rednim brojem 2.
Danas ovaj forum ima preko 2000 članova,puno tema i nikad više mržnje,pljuvanja i neosnovanog blačenja drugih.Večina zna što Davor, Marko i ja radimo (kao što i mi znamo što drugi rade i ne pada nam na pamet blatiti,drukati i neznam šta još...).Konkurencija je zdrava i ne vidim razloga za rivalstvom i netrpeljivosti,sve je ionako poznato.
Zbog svega toga ne želim više biti član ovog foruma.
Robert Godrijan

Da se malo i ja kurčim

Reply #1
Ne kužim zašto ne želiš bit član foruma samo zato što par ljudi nezna šta bi sa sobom pa nisu konstruktivni. Ja čitam svaki dan nove postove i mogu reć da sam naučio gomilu toga što neznam od kuda bi drugdje naučio. One koji baljezgaju načelno preletim kao buku u komunikacijakom kanalu...

Odg: Da se malo i ja kurčim

Reply #2
potpisujem daglasa.

kako neznas biti mudriji od tih koje prozivas? oni sami dovoljno govore o sebi. iz iskustva veceg od 20 godina foruma bbs servisa i ostaloga znam da je ama bas svaki forum zatrovan imbecilima. i tako ce uvijek biti. no jacina foruma je upravo u onima koji znaju ignorirati imbecile. naravno, kada je sam forum imbecilan, odes s njega.

no nadam se da o ovom forumu ne mislis tako, jer iako wespa znam iz sasvim druge price vec dugi niz godina i na kraju se ovdje opet druzimo, ovaj forum tj. ekipa koju sam upoznao je zaista korektna, i odrzala me u pocecima modelarstva da se i danas osjecam kao jedna mrvica u ovoj hobi torti.

naravno,tvoje misljenje je samo tvoje, no ako je iscitati iz tvojih rijeci, iskusan si, bavis se necime (iako neznam cime,mogao bi napisati), i bilo bi zao da odes jer ste se posvadali cija je lopatica i grabljice u pjescaniku.

eto, ti vidi...i naravno, sretno gdje god da bio ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Da se malo i ja kurčim

Reply #3
Kaj se dešava, ko se posvadil i di? Ako se već javno istupa, onda neka se istupi kako spada :)

 

Odg: Da se malo i ja kurčim

Reply #4
Eto nema policajca par dana i stvari eskaliraju.

Pocisceno, zakljucano i rijeseno.