Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 722477 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #2055
Samo konji i budale :

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #2056

Hoće crnogorac oženiti jednu poštenu... i hajd, oženi on crnogorku,

dovede ju kući, skine se, pa kaže:
-Ženo, šta je ovo?
Kaže ona: Ku*ac!
Vrati on nju nazad, nije poštena...
Oženi on srbijanku... dovede ju doma, skine se, pa pita:
-Ženo, šta je ovo?
Kaže i ona "ku*ac" .
I nju vrati, nije ni ona poštena ...
Dovede on i oženi bosanku... Dovede ju kući, skine se, pa pita:
-Jel, ženo, šta je ovo?
Ona gleda, pa slegne ramenima...
On sav sretan kaže:
-E vidiš ženo, to ti je ku*ac!
Kaže njemu bosanka:
-To!?? To ku*ca vidjelo nije.

 :)

Odg: Vic do vica

Reply #2057
MISAO DANA

Kad dođeš u 50-te to ima svoje nedostatke i prednosti.
Ne razaznaješ slova na blizu, ali prepoznaješ kretene na daleko !

 ;)




Odg: Vic do vica

Reply #2061
Ajd da se vratimo na starog, dobrog Muju ....  :)


Pitali Muju šta misli o migrantima.
Kaže Mujo: Ja mislim da je to prešlo svaku granicu !

Odg: Vic do vica

Reply #2062
Za one koji ne znaju, lozinka za WIFI u poglavarstvu Grada Đakova je: john_smith


Ova basna nema veze sa ovim gore navedenim


Osnovao Lav novu firmu i zaposlio magarce da rade.

I u prvo vrijeme sve je išlo odlično. Lav je rukovodio, magarci radili, a firma se razvijala.

Poslije nekog vremena Lav je uvidio da ima mnogo novca, ali da nema slobodnog vremena pa je odlučio zaposliti menadžera. I zaposli Lav Medvjeda kao menadžera da rukovodi firmom.

Kao profesionalni menadžer Medvjed je tražio razne izvještaje da bi mogao što bolje upravljati firmom, ali i da izvještava Lava.

I tako je Lav uživao, Medvjed rukovodio, a magarci radili i još pride pisali izvještaje za Medvjeda.

Poslije nekog vremena Medvjed zaključi da suviše vremena provodi analizirajući te izvještaje pa zaposli tri Vuka kao voditelje poslovanja čiji će posao biti da od svih tih izvještaja prave jedan sažeti izvještaj Medvjedu.

Da bi pokazali Medvjedu koliko su oni stručni i vrijedni, Vukovi su magarcima uveli još novih izvještaja.

Sada su magarci pored redovnog posla i starih izvještaja dobili pisanje i novih brojnih izvještaja.

To ih naravno nije činilo sretnima pa su počeli gunđati jer su morali ostajati duže na poslu da bi završili sve te izvještaje za Vukove.

Medvjed je uočio da moral u firmi opada te je zaposlio Lisicu da ga podigne.

Lisica je provodila ankete, organizirala razne tečajeve, događaje i skupove u svrhu podizanja morala u firmi, ali sve to izvan radnog vremena i vikendom.

Magarci su sada već otvoreno pokazivali nezadovoljstvo jer su imali sve više i više posla i sve manje i manje slobodnog vremena.

U isto vrijeme Lav je primijetio da profit firme drastično opada te je pozvao Medvjeda, Vukove i Lisicu na sastanak da odluče što i kako dalje.

 

Na sastanku je odlučeno:

- Otpustiti pola magaraca da bi se smanjili troškovi poslovanja, a preostalim magarcima umanjiti plaću za 20%.

Svaka sličnost s aktualnim događanjima u zemlji je sasvim slučajna!


Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

 

Odg: Vic do vica

Reply #2063
Hvala DJDarky , zvuči jako poznato.....tužno i sramotno  :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Vic do vica

Reply #2066
Hahaha dobar, dobar kradem fotografiju :)

Odg: Vic do vica

Reply #2067
Hvala Pero...ovo je izvanredno  ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #2068
Novi broj u prodaji !!  :)

Odg: Vic do vica

Reply #2069
Sjede građevinski radnici: Englez, Francuz i Mujo na 20. katu zgrade koja se gradi i otvaraju paketiće s doručkom. Englez:
Fuck it! Opet mi je Mary napravila tost sa putrom i sirom. Već 20 godina mi pravi isto svaki dan. Ako mi i sutra smjesti isto, skačem dolje da se ubijem!

Francuz:
Mon Dieu! I meni je Jacqueline opet napravila baget s majonezom, brijem i gljivama. Ako sutra bude isto, solidarno skačem i ja!

Mujo:
Jebo mater, evo u mene opet neki glupi kruh s marmeladom! Ako i sutra bude isto, vala eto i mene za vama dolje!

Naravno, sutradan kao i do tada, svi imaju isto za doručak. Skoči Englez, skoči Francuz i naš Mujo hrabro za njima. Na sahrani njih trojice stoje Mary, Jacqueline i Fata. Mary:
Dear God! Da smo samo znale što ih tišti. Da su nam bar jednom rekli da ne vole jesti uvijek isto. Oh, mučenici jadni. Pa napravila bih neki drugi sendvič. (šmrc)

Jacqueline:
Da, draga moja (šmrc), i ja bih mom mužu napravila nešto drugo. Da sam samo znala…

Fata:
Jes’ vala… Samo ne znam što skoči Mujo. On je uvijek sam spremo’ svoj doručak.