Skip to main content

Topic: FrSky Taranis (Read 136578 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FrSky Taranis

Reply #31
Za ekipu koja koristi vfas kao varijablu na telemetriji prilagodio sam dvije lua skripte.
Skripta telem5.lua prikazuje Timer1 i ukupnu voltazu baterije na modelu (vfas) XXL size fontom & RSSI i TX voltazu DBL size fontom.
Skripta telem2.lua prikazuje Timer1, RSSI, Ukupnu voltazu batke na modelu (vfas), malo je drukciji raspored na ekranu.

Osobno koristim FrSky D4R-II prijemnik na mini quadu sa Naze32 kontrolerom i ovo funkcionira super !
Pa eto, mozda nekom dobro dođe...

Znači na SD kartici u folderu "SCRIPTS" treba napravit folder koji se zove IDENTIČNO kao i model na kojem želite vrtit te skripte. Znači ak vam se model zove "Model_XYZ", trebali bi na SD kartici imat sljedeće SD\SCRIPTS\Model_XYZ.
Prebacite skripte u taj folder. Kasnije, kad ste selektirali taj model, malo dulje stisnete "PAGE" i listate kroz telemetriju.


Tomo

Odg: FrSky Taranis

Reply #32
jel ima netko kombinaciju sa ezuhf om da je napucal i telemetriju ... uglavnom me zanima kako bi barem rssi pratil , ostalo imam na osdu
dx9-xd8-gobac630

Odg: FrSky Taranis

Reply #33
Nije mi vrag dao mira pa sam se išao igrat još malo s tim...

Prepravio sam malo ovu skriptu s XXL fontom.
Usput sam obje skripte podesio za različite inpute:

za vfas--> telem2.lua & telem3.lua
za lipo voltage senzor--> telem4.lua & telem5.lua (dodana i trenutna najniža vrijednost ćelije)
za A2 analogni input--> telem6.lua & telem7.lua


p.s. sve su ovo varijacije na temu... al tek se ufuravam polako ;)

Odg: FrSky Taranis

Reply #34
A sada malo letit!

Odg: FrSky Taranis

Reply #35
baš SADA ? :)

Odg: FrSky Taranis

Reply #36
Salim se malo!

Vidim da si se malo zanijeo s stanicom, pa reko da te malo potjeram da malo i letis!

Odg: FrSky Taranis

Reply #37
Znam da je zeka ;)

Bio sam jučer i danas kod starog podsusedskog mosta... tam pored onog tipa kaj ima konje :)
Istekla mi rega na autu pa moram posuđivat auto, a onda ne idem dalje od tam... inače bi se već vidli na travici ili na preljevnici...

Odg: FrSky Taranis

Reply #38
Samo polako ;)

Odg: FrSky Taranis

Reply #39
Evo još malo...
Na mini quadu koristim Naze32 koji se arma i disarma throttle stick-om.
Danas sam si podesio audio za armanje i disarmanje nakon 1.5 sec pa možda nekom dobro dođe.

Na fotkama koje attachiram treba gledat:
- pod logical switches L3, L4, L5 (vrijednosti 97 i 98 su individualne, sve ovisi o kalibraciji vaših stickova)
- U special functions SF8 i SF9 (audio track-ovi su iz amber packa)

Odg: FrSky Taranis

Reply #40
Ja ću se za Božić počastiti Taranisom, ne znam samo hoću li uzimati plus ili običnu. Dali ga ima za kupit negdje u EU?

Odg: FrSky Taranis

Reply #41
Tu si pogledaj gdje kupiti, koju god da uzmes, uzeo si savrsenu stanicu!

Plus ti ima ekran u dvije boje i vec dolazi s vibrom, ali se ugradi vibra i na ovog!

http://www.frsky-rc.com/contact/dealer.php

Odg: FrSky Taranis

Reply #42
Ok. hvala :) A dali mi možeš reći gdje si ti svoju kupio?

Odg: FrSky Taranis

Reply #43
Ipak cu kupit na HK. Koji prijemnik mi preporucavate za njega?

Odg: FrSky Taranis

Reply #44
Znas li koliko ce te kostati preko hk?

Samo postarina je 77 dolara, plus PDV, plus carina!