Skip to main content

Topic: Još jedan Zagi :) (Read 25248 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Još jedan Zagi :)

Reply #30
Ja svoj Zagi isto vozim na teškim baterijama a da bi dobio dobar CG i ravnotežu sve sam ugurao više unazad tako da sam riješio problem padanja na nos.Vozim na 2650mAh 3S 40 C baterije koje su dosta velike i teške ali morao sam na veće baterije da dobijem odgovarajaću  masu jer bi mi Zagi bio prelagan,ovako je idalan i manevarbilan sa ovim centralnim težištem sve prema nazad ;) .

Odg: Još jedan Zagi :)

Reply #31
Pokušaj smanjiti otklone elevatora i alerona, Iz ovog što sam vidio si jak na palici.
Ako ne to pogledaj da ti nije koji kanal reversan i to se zna događati.


Inače launch ti je dobar :)


Lp Ivan

Smanjeni su, na oko 40% su. Problem je što sam u prvih tih x letova, refleksno zabio zagija u pod. Znači vidim da mi pada, i onda ga još zabijem dolje.

Problem su računalne igre u kojima sam letio, i koje su imale obrnute kontrole. I sad refleksno vidim da mi zagi pada, povučem palicu do kraja, al prema dolje a kao da ga ispravim. To će trajati neko vrijeme.


Budem probao bacati bez pogona, da vidim kako se ponaša i prema tome ću odradit dodatna podešavanja. Neke stvari jednostavno nisam znao, a neki aero/RC klub ne postoji di letim. Uspio sam popraviti Zagija, nije baš vizualno najljepši al mislim da će letit. Tako da novi video ide uskoro. I nabavljam definitivno nova krila, pa će i nova verzija zagija.

Odg: Još jedan Zagi :)

Reply #32
Ne znam odakle si a u Sinj si uvik dobrodošao. Ima lipa pista za letit a imamo i stanice za obuku.
Moj Zagi je krpljen najmanje 20 puta i još uvik leti samo što mu je nos ko u Boba Sappa.
Samo naprid i ne boj se razbijat to je jednostavno čar ovog hobija. Ja se uvik držim one Pravim Letim Popravljam.
LP
Nino


Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu