Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 147511 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #30
Kolko sam skuzio ... decki su oborili 5 svjetskih rekorda
na 1/4 milje, 1/8 milje, 1 milju, 500m i 1000m ... mislim da je tak nes :)




Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #31
nije mi jasno !

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #32
Nije ti jasno jer ne prepoznajes neke osnove poput:

 v=s/t i a=v/t ili a=s/t2

rofl

Reply #33
hahaha ... pa rekord u svojoj kategoriji?!?!? Pa nije isto raketa i BMW kockica! :)

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #34
Nije ti jasno jer ne prepoznajes neke osnove poput:

 v=s/t i a=v/t ili a=s/t2

pa nije svatko MUDAR kao vi mladi Gospon !

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #35
Hvala Gospodine....


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #37
Hvala Gospodine....

PROSIM !

ako bi to bilo od koristi ili za razvoj i perspektivu tada bi i ja imao interesa ali to je stvarno nesto sto ne koristi nikome,
mislim iz toga nece izaci nista korisnoga,
Auteki na Struju nisu skupi i vec su u Serijskoj Proizvodnji i ti Furaju 200-tinjak Kilometara sa jednim punjenjem dok se sprema i na daljinsko Punjenje,bez Kabla,
a to je vec nesto.
poz.Iv

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #38
najvece sranje kod auteka na struju je to sto se baterije predugo pune ( 8 do 20 sati ), pa kao takvi ne mogu koristiti za prelaženje vece udaljenosti bez dugog stajanja  8)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #39
najvece sranje kod auteka na struju je to sto se baterije predugo pune ( 8 do 20 sati ), pa kao takvi ne mogu koristiti za prelaženje vece udaljenosti bez dugog stajanja  8)

Ispravak netocnog navoda.
Kao i sve modelarske celije moguce je puniti akumulator sa 1C dakle pune su za 1 sat i 15 min, pa i brze bi bilo da ih punimo sa 2 ili 3 C sto ovi clanci koje koristimo dozvoljavaju.
Problem je sto je paket koji koristimo 60Ah i visljeg napona nego mreza 220 V tako u koliko zelimo postici velike struje punjenja, a to je samo 1C potrebno je iz uticnice vuci 80A sto i uspjevamo u firmi gdje imamo trafostanicu i instalaciju prilagodenu tome, realno je da doma svatko moze napraviti instalaciju koja moze dati 25A dakle punnjenje je za 3 do 3,5 sati.... naravno paketa koji trenutno koristimo.... a on nije bas mali.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #40
a jebiga ja se onda ispricavam, toliko treba elektro Rollsu, kojeg su na automotivu( ili nekoj sličnoj emisiji nisam siguran ) opisali kao prosječan elektro automobil..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #41
ne ovo znam sigurno,
za 6 Sati se napune ca, 80% a za 10 Sati 100%
i ovaj koga znam predje 160km i sa maximal 120km/h

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #42
ivek, kaj tebe tocno smeta ovdje?

decki rade pravu stvar za razliku od nas ostalih "seronja" koji se igramo s modelcicima...

ovo je za svaku pohvalu i eventualno savjet ako ga tko ima, sve ostalo zvuci kao jalna usta i selska filozofija.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #44
ivek, kaj tebe tocno smeta ovdje?

decki rade pravu stvar za razliku od nas ostalih "seronja" koji se igramo s modelcicima...

ovo je za svaku pohvalu i eventualno savjet ako ga tko ima, sve ostalo zvuci kao jalna usta i selska filozofija.

ne smeta me nista i sam sam u biti kao i ti ali ja 44 Godine Zivim i radim u sasvim drugim uvjetima i imam pristup vrhunskoj Industriji i Tehnologiji sto da sam ostao tu nikada ne bih imao,znam do kamo su ti Auteki stigli ali ponavljam da i ti ako bi imao Peneze bi mogao uraditi to sto su ovi "Fakini" uradili,kod Kineza kupis Motor i Mjenjac Baterija imas svugdje (ovdje ih moras kupiti u Hong Kongu jer su veoma po Prirodu zagadjujuce) i vozi Misko !
Osim toga Struja u posljednje vrijeme gubi na vaznosti jer postoji povoljniji nacin pogona.

Ali na kraju pa to je moje misljenje a vrijeme ce pokazati.
Poz. Iv