Skip to main content

Topic: 2826 2200kv motor poredjenje (Read 3238 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2826 2200kv motor poredjenje

dakle
motori iste oznake na rctimer i na hk
kakva su iskustva?
sa kojim propelerima ih koristite, kojim baterijama, kojim ESC-ima, koliko struje vuku sa kojim propelerom,....


raspisite se, da narucim par komada, dok ih ima i dok su penezi tu....



Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #1
Isti motor sa drugom naljepnicom.
Na RCtimeru je freeshiping a na HK moraš platiti poštarinu ( RCtimer je brži sa dostavom )
Pa odluči

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #2
Ajde Plavi, otkrij malo vise informacija
Vidio sam da si stavio review na rctimer :)
Elem, plan je koristenje 6x4 i 7x6 propova sa 40 do 50A ESC-ima i 2200mAh 3S baterijama.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #3
6x4 standardno od zagija do razno raznih depronaca ( polaris i gripen npr. )
Sa 7x6 ( ja ga koristim na zagiju ) malo je na knap i dobro bi bilo pojačati magnete epoxijem jer sa tim propom ima dosta zagrijavanja i struja je cca 40A.
ESC 40-50A je OK ako nije baš neki upitne kvalitete.

Uglavnom sa tim motorom i 7x6 APCom zagi je divljak ali ne treba forsirati sa punim gasom.
ESC koji koristim je također RCTimerov 40A.

Više o tom motoru možeš naći ovdije:

http://rcwings.webs.com/apps/forums/topics/show/2000587-testovi

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #4
bice probavanja propova od 5x5 preko 6x4 do 6x6 i 7x6.
javim rezultate
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #5
Ja sam imao taj motor s RC Timera,esc 40A,elisa 6x4 i 7x4, bateriju 2200mA i zagi je imao odlične rezultate u letenju,tj. sa elisom 6x4 duže letenje i dosta dobra brzina, a s 7x4 brže,čak i divlje ali krače letenje!  ;D Ali to je samo moje mišljenje! :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: 2826 2200kv motor poredjenje

Reply #6
rctimer motor, hk 40A

7x4 na zagiju od skoro 900 grama

6x5 na novom od 650 grama

obje kombinacije su super išle