Skip to main content

Topic: Neodgovorni "modelari" (Read 33738 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Neodgovorni "modelari"

Na praznik rada,dvoje slovenaca na Splitskoj rivi pilotiraju dji inspire 1.
Riva puna šetača,oni se vozikaju na 1-2m od poda i snimaju.
Lete oko ljudi,iznad glava.
Ovo je još jedan dokaz da Plug & play "modelari" ne mare za sigurnost niti za moguće poslijedice upravljanja bespilotnin letjelicama..
Svi znamo kakve se nesreće znaju desit kad te propeler pomiluje.
Na svu sreću ljudi oko njega su zaintrigirani i radoznali,ali kad bi bili svjesni činjenice da in ditetu propeler može iskopat oko,vjerovatno i nebi bili toliko radoznali
Zbog takvih je i ovaj prijedlog zakona u razradi.
Sa samin time što su strani državljani,to još više komplicira situaciju oko obeštećenja,jer san bia svjedok jednon kad  mi je pijani stranac razbia nogon retrovizor od auta i kad je došla policija rekla mi je da mu mogu stavit "soli na rep" i da mi je jedina solucija da se dogovorin sa njin privatno da mi plati štetu,drugin ričima,glumia san kamatara.




image upload
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #1
Ništa čudno,ima se para,kupi i ko je** pravila i sigurnost drugih,ali na kraju nece ispastat ti koji ne postuju pravila nego oni koji se posteno bave ovim hobbbyem -.-



Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #4
tako je tako je treba ometat ekipu, to je igra :)

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #5
baci mrižu na drona i bježi s njim, najisplativija igra   :D


Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #7
Hahahaha,ništa onda slijedeći put idemo u akciju,prodajen na forumu u pola cijene  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #8
Moraš imat dobru pentu i pod uslovom da nema regu. samo gas i nema šanse da te stignu, znači morskim putem!!! :D :D :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #9
hahaha  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form



Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #12
Ideja je debilna, ako se neko zesce sranje dogodi svima ce nam plavci na vrata s nalozima i morat ces imati dobar alibi, uglavnom sranja su pocela.


Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #14
Problem je sto se svasta moze zakvaciti na letjelicu, ovo su samo poceci.