Skip to main content

Topic: Loši proizvodi (iz HK-a) (Read 6937 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Loši proizvodi (iz HK-a)

Reply #15
opčenito je kvliteta "kak te dopadne", a na žaljenje nisam nikad dobio zadovoljavajuči odgovor. Niksa je slao KEDA2845 motore nazad da pošalju nove jer nisu radili i nije ih nikad dobio, niti odgovor zašto ih nema, shipping je imao i zna da su primljeni tamo.
pa s obzirom na to moja preporuka je da radije skupite lovu i kupite negdje drugdje ili jednostavno idete u rizik.
meni nisu radili v-tail mikseri, 3536 1400aerodrive je radio 1 min, servači hxt900 radili sa čudnim pomacima itd..
tamo kupim eventualno neke "željezne" stvari a nikako esc i slično
jedino mi je jedna od tri stanice dobra, druge dve (2.4-4ch) su gubile signal pogotovo ako su radile u isto doba.

Odg: Loši proizvodi (iz HK-a)

Reply #16
Meni osobno je HK super,jer ima dosta dobrih stvari koje su drugdje dosta skuplje.
Do sad sam imal pun k naruđbi i nedavno mi je došel motor koji sam prije spomenul i sve kaj sam do sad naručil radi bez greške.
Robert

Odg: Loši proizvodi (iz HK-a)

Reply #17
meni su neke stvari ok, u principu.. vodim se onom koliko para toliko muzike..

da se naći nekih stvari koje "iste" te u drugim shoppovima dođu suho zlato (što zbog poreza, shippinga itd...), ali ima i smeća... dok s druge strane.. ima stvari koje iznenđuju i pitaš se kako to netko može proizvesti po toj cijeni..

Specifikacije treba malo pogledati sa oprezom.. al sve u svemu.. nađe se..

Odg: Loši proizvodi (iz HK-a)

Reply #18
samo jedan savjet, koji je meni zlatan


CITAJTE REVIEW


i tesko da ce da dodje do zajeba
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Loši proizvodi (iz HK-a)

Reply #19
12 paketa mi je do sada doslo ranih stvari i modela  iz HK i sve je bez primjedbe osim hxt 900 serva - ne  znam sto ljudi vide u njima 6 komada sam narucio i rade toliko lose i grubo da mi nebi vise palo na pamet ih kupit