Skip to main content

Topic: Gdje kupiti drona u Hrvatskoj i što odabrati klincu 12g (Read 2107 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje kupiti drona u Hrvatskoj i što odabrati klincu 12g




Pozdrav, šef odlučio kupiti klincu drona, ali ima mali problem...trebao bi ga nabaviti unutar tjedan dana. S time da je malkoc neodlučan i što bi uzeo klincu (12g.), pa je mene pitao za preporuku.


E sad, ja nemam previše pojma kako mu pomoć, heh.


Mislite li da dijete od 12g. može krenuti voziti nekakav race drone? Ja nisam baš u tome..onako iz hobija slažem nešto doma ...a vjerujem da vas ovdje ima koji imate osjećaja da li to ima ikakvog smisla?
Pretpostavljam da će klinac brzo nešto potrgati, pa će mu trebati pomoć za slaganje. Za to bi morao biti u nekakvoj vašoj grupi/radionici koja bi mu pomogla. Da li takvih grupa uopće ima...da li ima klinaca u takvim grupama...to mi je sve nepoznato.
Svakako sam savjetovao da bi prije race drona trebao krenuti sa nekakvim maleckim dronom tipa "eachine H8", ali neće poklon izgledati kako spada ako bude samo eachine unutra. A ni do njega vjerovatno ne može unutar tjedan dana..


E sad, postavlja se glavno pitanje. Može li išta kupiti u Hrvatskoj u tom vremenskom roku. Postoji li ikakav shop, nešto? Ili možda od vas netko slaže dronove, pa ima na lageru nešto za početnika?


Hvala na bilo kakvoj sugestiji!


 

Odg: Gdje kupiti drona u Hrvatskoj i što odabrati klincu 12g

Reply #2
Mojim klincima sam prije kupovao syma quadpve x5c sa brushed motorima. To je po meni bacanje novaca(brzo stradaju motori, skoro svaki pad i udar je katastrofa). Nakon što su mi sinu poklonili ZMR250 sa Naza v2 light (Hvala Romano![emoji16]) za dicu je praktično nepolomljov (FC je bio Naza v2 light) nije racer edition, samo nabaviti jednu kantu propela i deri. Nakon što se dica zalipe za ovu vrstu hobija oni dalje sami istraživaju i nadograđuji  tako da je već složeno par quadova. Moji su već prešli na full FPV racere.
(ne znam odakle si ali Aeroklub Sinj Vam stoji na raspolaganju)

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu