Skip to main content

Topic: Ratne scale ptice (Read 52826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #15
Živio Robert ,baš fino da si se javio,nadam se da si dobro i zdravo i da Te Gosp.Rukla ''sluša'' i podržava,pozdravi ga i recu mi da  fale njegovi žestoki komentari.Puno pozdrava ekipi Krško iz Splita. ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #16
Pozdrav,
znaš da Rukla ne "sluša" nikoga osim svoje žene  :D (a to mora ako ne želi spavati u dvorištu).
Hvala na pozdravima. Nadam se da će se vrijeme konačno popraviti pa da počnemo letiti kako spada.
Što ima novog kod tebe? Ja dovrašavam jedan lijepi P51D od Hangar9, Blue nose verzija. Pogon OS22, elektro retrakti od E-Flite-a, a radim i na još jednom malom scale dodatku, ali to je "đenje", pa će biti na videu prvog leta. Model je pri kraju i uskoro ide maiden. Uz to me čeka i maiden jednog FW190, 115cm elektro sa retraktima i scale trokrakom elisom.

LP,
Robert
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Ratne scale ptice

Reply #17
O Robi ,znam za ''slušanje''(nije to ni kod mene drugačije) ,zato  se i zezam ,inače ja sam nabavio jedan Spit od 1400 raspona(FMS ,želio sam P-51 ali je prevagnula moja stara ljubav) i na njemu želim radit nadolazeće vrijeme.Malo sam spor ali želim da bude sve by book.Želim Ti dobro vrijeme i zabavu i javi novosti..Živio
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #18
Pa šta ima za raditi na FMS modelima ?
Ja sam uzeo P51D, pošarafo sve za jedan dan i model spreman.
FMS modeli su uistinu dobri modeli.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #19
Nije da nema ,jer treba ubaciti split flapsove te prebojati u scale WW ll,ubaciti nav.
svjetla ,ima toga kada si picajzla kao ja... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #20
Za sve kolege koji lete i koji će letjeti na ovakvim spravama , a najviše za buduće mlade RC pilote ...koji dolaze.....nadam se... 8) :

http://www.youtube.com/watch?v=_AQkIMlD-WU
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Ratne scale ptice

Reply #23
Uuu ovi Mustanzi su zakon  :P :) :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: Ratne scale ptice

Reply #26
Uuuu, da mi je to jednom vidjet uživo.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #27
Živio Varadero , držim da bi se i u Osijeku pod Vašom organizacijom moglo napraviti miting sa ratnim pticama...samo bi trebalo pozvati sve  koji imaju adekvatne Big Scale modele...nikad se ne zna možda bi ''upalilo'' ....kao što kaže naš dragi Pero...''nada umire zadnja''.
Primi čestitike za ovaj zadnji miting, i dobre želje iz Splita
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #28
A sada nešto ''malo'' drugačije....pogledajte RC pilotsku vještinu kod  briljantnog slijetanje ovog ''penzioniranog'' čuvenog Tomcat-a.... :o

http://www.youtube.com/watch?v=-n3UIjRJnYI
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes