Skip to main content

Topic: I'm back (Read 16856 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

I'm back

Vraća se tata na helikopterijanu, bit će nekih fotki i filmića ovih dana  ;D
Krećemo s 450kama da se prvo prsti malo zagriju nazad na radnu temperaturu

Kaj se leti, osim ekipe iz Dugog Sela, kaje helikopteraši, zamrlo a?  :-\
MAK Zapad

Odg: I'm back

Reply #1
Hajde Robi , uistinu mi je drago da si tu....još da svrati i Zdravac...eto radosti... ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: I'm back

Reply #2
Sad ćeš ti nas probudit ...

 :-\
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: I'm back

Reply #3
 ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: I'm back

Reply #4
I dobro koje to 450-tke ćemo letit?
Moraš sad nastavit nabrijavanje ... :P
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: I'm back

Reply #5
Hajde Robi , uistinu mi je drago da si tu....još da svrati i Zdravac...eto radosti... ;) ;) ;)

Pozdrav Mess! Bude i njega opet najednom samo primilo :)

Sad ćeš ti nas probudit ...

 :-\

Pa bar da podforum malo živne, vjerujem da se i dalje leti al se niš ne piše. Ili su svi prešli na multije?  :(

;) 

Danijel daj i ti nekaj sklepaj, sigurno nekaj leži doma na polici :)


I dobro koje to 450-tke ćemo letit?
Moraš sad nastavit nabrijavanje ... :P

 

Niš egzotično, al fino
Maracova 450 Pro DFC s MKS DS95 i 95i na repu, Align 450 MX motor, CC Edge ESC i Futabom CGY 750


[attachimg=1]

I oživljavanje jedne stare 450ke koju sam prije 3-4 godine (ne sjećam se točno kad) kupio od nea1234 s foruma, pa je bila kod Maraca, pa kod progressofa pa opet kod Maraca i sad je opet došla k meni na remont (prije godinu i pol valjda) :D To pofotkam kad bum slagao, znam da nisu više toliko interesantne Align 450ke uz sve nove zvjerke, ali i dalje su to jebeni helići
Na njoj su MKSi DS92A+ na ciklici i 8910A+ na repu, Turnigy Typhoon neki, HobbyWing ESC i AR7200BX, još nije ni sklepana.
MAK Zapad

Odg: I'm back

Reply #6
Jeee,ajmooooo!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: I'm back

Reply #7
Bome nisam vec dugo niti ja heli letavao. Ajde kad budete isli javite tu pa doletim i ja.

Odg: I'm back

Reply #8
Ja sam sutra iza 16 negdje na livadi, tj. vjerojatno svaki dan tak popodne ak bu lijepo vrijeme. Mogli bi za vikend neki mini meeting helikopteraša stisnut
MAK Zapad

Odg: I'm back

Reply #9
... pocel sam klepat 500tku ... ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: I'm back

Reply #10
 ;D

Ajde da nas sl. godine u Prelogu ima bar 20 s helićima :)
MAK Zapad

Odg: I'm back

Reply #11
CGY750 na V2.0 softwareu plug'n'play na 450.
Podesis subtrimove, smjerove za serva, swash rate, cyclic rate i po plinu. Gainovi su preko 90 i jos ne trese, repni na 50% i nema oscilacija.
Flight setup nisam ni taknuo jer heli leti fenomenalno. Jedva cekam da probam V2 firmware na livadi, ovo je bilo na skucenom prostoru
Sve u svemu, razlika izmedu V 1.2 i 2.0 - dva potpuno razlicita kontrolera.

EDIT: ajmo sutra na livadu, Jankomir, King Cross ili negdje na nasipu kod Jaruna
MAK Zapad

Odg: I'm back

Reply #12
I danas se malo letilo
https://m.youtube.com/watch?v=dGQ_eAfSSJU

Brzo se vraca filing u prste, jos 30ak baterija i peglanje. Zabavna je 450ka pun kufer i osamsto. A bolji kontroler od Futabe na 2.0 firmware-u nisam jos letio
MAK Zapad

 

Odg: I'm back

Reply #13
Živio Robi , Ti si uobičajeno dobar ,kao da nisi pauzirao,nego tko ti je kamerman? ...drži ''čvrsto'' kadar...tako da sam sve vidio.Pozdrav iz Splita
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: I'm back

Reply #14
Fali mi finese, ali je to samo stvar vjezbe. Snimao je jedan frend iz kvarta, mobitelom. Ja sam skroz zadovoljan letenjem, dvije godine prakticki nisam taknuo stanicu, ocekivao sam da ce to bit puno gore :)
MAK Zapad