Skip to main content

Topic: Koji od navedenih helikoptera je bolji (Read 3262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koji od navedenih helikoptera je bolji

Pozdrav ljudovi!  :)


Pokrenuo sam ovu temu jer sam u velikoj nedoumici koji helikopter odabrati od navedenih na kraju posta. Moram navesti da nisam baš u nekoj financijskoj mogućnosti kupovati profesionalnije modele, a i nekako smatram da je za početak bolje kupiti nešto čega mi neće biti žao ukoliko potrgam tokom učenja. Ponosni sam vlasnik Revell-ovog Sky Fun helikoptera sa kojim se družim već par mjeseci. No kao je došlo lijepo vrijeme volio bih provozati nešto veće na svježem zraku. Dotični helikopter se jako lijepo ponaša i van zatvorenog prostora no već ga mali povjetarac zna mučiti što me navelo na kupnju nekog većeg i jačeg modela. Isprobao sam kod prijatelja Sky Rover Exploiter S. Moram priznati da me oduševila izrada i kompaktnost modela u odnosu na cijenu, no kretanje naprijed-nazad pri malom povjetarcu čini ga doslovce neupravljivim. Obzirom da smo puštali Sky fun i Sky Rover u isto vrijeme ispada da sa Revellovim mogu puno više manevrirati nego on sa velikim. Time sam odlučio ne kupovati Sky Rover. Švrljao sa po Mulleru i pronašao Carrera Thunderstorm II helić. Zapao mi je u oko i Syma S39 Centrino u Konzumu. Na internetu nisam pronašao nikakve recenzije koje bi mi dale ikakvu sigurnost u izbor između navedena dva modela. Razlike u cijenama su gotovo nikakve pa me interesira imate li iskustva sa navedenim modelima ili markama i koji bi po vama bio bolji izbor?
Unaprijed veliko hvala!  :)


http://www.vinsani.com/syma-s39-centrino-2-4g-remote-control-3-channel-helicopter-with-gyro-light.html
http://www.carrera-rc.com/en/products/helicopters/thunder-storm-2-678/

Odg: Koji od navedenih helikoptera je bolji

Reply #1
Pogledaj si na internetu neke helikoptere koji nisu koaksijalni,znači da imaju 4 kanala tj. da nemaju dvije glavne elise.Razlika je u načinu upravljanja njima,Eto toliko ukratko. :)