Skip to main content

Topic: Preljevnica na Jankomiru! (Read 94816 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #75
Mi smo bili do pola 2!

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #76
Nešto slika od danas, kasnije i video

LP
Krešo




Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #80
Mi bili,  Saša Robi i ja
Malo se letilo evo koja slikica


Sent from my Dancall logic using Tapatalk

F5J-N leti fenomenalno i jako mi se sviđa pedantnost izrade, ali niš čudno kod kolege Belovića ;D
A i Sašina Omega Mini je zverkica
MAK Zapad


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #82
Mrak, pogotovo kad ovak naopacke letis  ;D

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #83
Je brutalno je, samo trebam ubost bolju kameru, pa u sumu!


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #85
Ide itko sutra?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #86
Dobar let naopačke 8) ,sva sreća da ti je propeler ostao u zraku inače bi pod full gasom lijepo "zacvikao" ::) :) .BTW:Super ti je Zagić :) .Ja trenutno po ovom vjetru koji ovih dana dosta jako i često puše ,učim "glajdati i slopati" i jako sam zadovoljan sa tim i oduševljen kako Zagi to vrlo dobro izvodi 8) .Čak mi pada napamet napraviti još jednog ali puno lakšeg za to glajdanje po vjetru,naravno sa slabijim motorom tek toliko da ga mogu dignuti u zrak a za ostalo neka se pobrine vjetar i naravno "ja" koji upravljam sa njim 8) :) .I da, danas sam uspio balza krilce potrgat kad sam sletio jer sam sletio nezgodno i Zagi se prevrnuo zbog vjetra i udario u tlo,ali i to sam već riješio na licu mjesta i ponovo sam ga dignuo u zrak i leti koda da ništa bilo nije. 8) :)

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #87
Hvala! Za gas se ne brinem, posto ga pametni yep regler sam iskljuci cim osjeti jace opterecenje!

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #88
Hvala! Za gas se ne brinem, posto ga pametni yep regler sam iskljuci cim osjeti jace opterecenje!
Čuj,jedno pitanje,mada mislim da sam tebe ili nekog drugog već pito za te YEP reglere,jel valjaju ?Recimo meni bi trebo jedan za Zagia od 40 do 50 A maksimalno ,pa sada dali se isplati taj YEP ili da stavim onaj HobbyKingov najjeftini,hmmmm??.Hvala na odgovoru.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #89
Osim Hobbywing reglera, yep mi se pokazao daleko najboljim i najmanje se grije!