Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 103618 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #15
Jazavac jel ti vidis sto ovaj Dag izvodi, pa majstor ga provlaci samo tako  8) 8), zakon

E Dag razmisli o nabavci Naze32, jucer sam probao Majkov quad, znaci prebolesno kad ga nagaris ravno a majstor zalockan, kao na tracnicama, snimka kao da gimbal imas, nema ovih tresuckanja kao na KK2. Board kosta 25$, ali shipping je 20$ , ali nadjes jos nekog pa podijelite shipping. Znam da ti Bodul planira uzeti jednu, mozda jos netko, mozda bi ja jos jednu  :D

Jednu meni :)

Dag, razvaljujes :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #16

Jazavac jel ti vidis sto ovaj Dag izvodi, pa majstor ga provlaci samo tako  8) 8), zakon

E Dag razmisli o nabavci Naze32, jucer sam probao Majkov quad, znaci prebolesno kad ga nagaris ravno a majstor zalockan, kao na tracnicama, snimka kao da gimbal imas, nema ovih tresuckanja kao na KK2. Board kosta 25$, ali shipping je 20$ , ali nadjes jos nekog pa podijelite shipping. Znam da ti Bodul planira uzeti jednu, mozda jos netko, mozda bi ja jos jednu  :D

Ma ne gleda Jazavac, on sve nas shvaća samo konkurencijom... :)
Evo razmišljam o N32. Iako mislim da bi još malo htio upoznati ovaj setup prije mijenjanja komponenti. Radi ovo okej za prvi quad.
A i Skyhunter mi je na carini pa ću uskoro imati pune ruke posla... :)
Međutim dečki (Bodul i George), ako netko želi naručiti, uzimam i ja jednu pločku!

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #17
Evo malo mog bauljanja, da se ubije vrijeme

BLACKOUT MINI REBUILD

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #18
I ne usudiš se ući u dimnjak? Buuuahaaa...
Fakat je kod ovakvog letenja bitna lokacija, da je taman prepreka koliko ih treba da zadrži dinamiku, jelda?
Spremam se jedan od ovih dana u Maksimirsku šumu, ali nekak me više mami bauljanje na 5-6 metara među drvećem nego ovo kak pićimo na 1-2 metra jer na kraju izgleda snimka ko da neki mutavi klinac baulja među drvećem sa kamerom u ruci... Hahahaha

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #19
To kad popi... onda cu ga profurat kroz dimnjak...  ;D  . Bas bi isao sad jedan dir , a vani puse za poluditi

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #20
Dobro čovjeće čime se ti baviš poslovno da tak stalno ideš letit? Možda bi ja trebao karijeru mijenjat...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #21
Malo sam na GO , prvi put od kada radim u ovo vrijeme, i normalno kad bi trebao trimati grane sa quadom , vani jedino jedralku mozes voziti, kad bumo neki combo fpv, gdje najcesce letis

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #22
A tako... Ja gorim da nabavimo svi skupa lovice negdje ali sam u suludoj situaciji, selim firmu sa jedne na drugu lokaciju i stalno sam tu. Letim usput na varijantu, stanem sa autom, letim 2x8 min i bježim dalje. A onda kad mogu, koma vrijeme. Jazavac, George, Bodul, ti me zovete a ja stalno odkantavam. Ljudi si valjda misle da sam asocijalan.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #23
Ma sve 5, ja planirao sad dok sam na GO lagano bajk i malca u ruksak i rokat oko ZG, livada i parkova koliko hoces, ali vrijeme neda, mozda i odem sad, kao da se smirilo

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #24
A tako... Ja gorim da nabavimo svi skupa lovice negdje ali sam u suludoj situaciji, selim firmu sa jedne na drugu lokaciju i stalno sam tu. Letim usput na varijantu, stanem sa autom, letim 2x8 min i bježim dalje. A onda kad mogu, koma vrijeme. Jazavac, George, Bodul, ti me zovete a ja stalno odkantavam. Ljudi si valjda misle da sam asocijalan.

Ja sam u istoj situaciji. Ne u smisli da selim firmu, nego nemogu izaci sa radnog mjesta samo tak da bi letio, a kad dodjem doma, onda visim s klincem koji je jos mali za letenje i za bit kraj mene kad manevriram sa quadom, pa onda radije ne letim. Al bit ce vremena. Tek sam sastavio stroj nedavno.
Ne znaci da smo asocijalni, nego jednostavno se nema viska vremena. A kad bi i bilo, onda pada kisa ili puse vjetar.

Bolje kupit zmajeve, a ne quadove haha :) Vise bi se letilo.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #25
Hahaaaa ja imam zmaja! Parafoil! Maloprije sam razmišljao da ga pred firmom pustim... :)
Zmaj je dobar za tjeranje vjetra kako bi mogao quadom letit. :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #26
Hahaaaa ja imam zmaja! Parafoil! Maloprije sam razmišljao da ga pred firmom pustim... :)
Zmaj je dobar za tjeranje vjetra kako bi mogao quadom letit. :)

Stavi ti na zmaja gopro, pa imas nadzor kod firme :D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #27
Morao bi imati gimbal jer se stalno bacaka okolo. Jazavac bi to sigurno znao složit da ga izazovem... Haha

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #28
A nis ipak puse I nije bas za manevrirat izmedju klupa. Idem kupiti elkace za LC filtere. Kako je sve zgruvano na malcu imao sam dosta smetnji u slici od reglera. Slozio sam jedan LC filter I radi super, nikakvih pruga, krckanja , nista. Sad bi mogao napokon iskoristiti onaj 1.3GHZ sto imam. Toliko elektronike a sve skuplja prasinu

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #29
Ja sam odustao do NAZE 32. Imam dvije KK2.0 ( MAZOHISTA sam po prirodi)  i NAZA LITE s GPS pa ću s njima letjeti..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(