Skip to main content

Topic: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever (Read 4008 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #1
Bok dečki!
Taj model imam i ja i ovaj vaš video mi je samo još jedna potvrda da bu MIG visio u klubu za ukras!
Samo naprijed sa filmićima i srdačan pozdrav ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #2
Pozdrav Krasny
Mislim da je ovdje problem u impeleru koji je stavljen unutra. Kupio sam ovaj MIG ovdje na forumu,
bio je več sastavljen a nikad isproban. Čini mi se da znam zašto  8)  Dobio sam informaciju
iz Avstrije, da ide unutra impeler sa 3 lopatice a ne 6 koji su bili ovdje. Jednostavno nije bilo
dosta okretaja motora i grijao se zbog toga. Ali ko šljivi ovaj avion, imam jedno 15 sekunda
dobrog leta i to je to  :D  Barem smo se imali odlično i probali nešto novo.
Pozdrav tebi Krasny i svim ostalim pilotoma na forumu iz susjedstva, Robert

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #3
Je,i možda preteška baterija,ali kak veliš,ko ga šljivi,neka visi ;D ;D ;D ;D !
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #4
Decki dragi,batka je vidljivo pre teska,max 3s 850mph,turbina 60,vise okretaja ,i pila bu picila sam tak,pozdrav iz Zagreba

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #5
Pozdrav Mirt


Originalno preporučuju 1500-1800mAh. Stavio sam malo jače, da bi dobio
koji minut više leta, ali kao što vidiš i 150mAh bi bilo dovoljno  :D
[size=78%]MIG 21 je završio karieru. Barem kod mene. Dat ču ga nekome pa nek se igra s njime.[/size]
[/size][size=78%]Pozdrav, Robert [/size]

Odg: MIG 21 Alfamodel CZ Maiden flight & the last flight ever

Reply #6
i  sam posjedovao istu migusu,nisam imao vremena da je motoriziram,prodao sam je,mada mi je sada krivo ,mogel sam je prikacit na plafon.lp Mladem