Autor Tema: Rc helihopter pomoć  (Posjeta: 324 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jjf003

• Njub
  • Njub
Rc helihopter pomoć
« u: Siječanj 05, 2018, 05:58:10 poslijepodne »
Pozdrav ekipa trebala bi mi pomoć, nedavno sam dobija helihopter Align T rex 700, pošto ne znam ništa o tome nisam ga ni prova upaliti a koliko sam ima prilike viditi na na internetu i bolje da nisam jer bi ga vjerovatno razbija.
Pa ako mi možete pomoći sa nekim savjetom što i kako dalje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2018, 07:22:45 poslijepodne od jjf003 »

Offline krasny

• Glavna faca
  • Nikad ne reci nikad!
Odg: Rc helihopter pomoć
« Odgovori #1 u: Siječanj 05, 2018, 08:09:24 poslijepodne »
Prvo par tjedana visiti na simulatoru na PC-u!
Proučiti sve moguće filmiće na Youtube-u o helićima.
Otići na kilometre od kuća i ljudi po mogućnosti u pratnji nekoga tko o helićima podosta zna,pomoliti se i lagano krenuti,ali sa nečim manjim tipa T-rex 450 ili manji.
Kad ćeš to znati frkati po zraku samo tako,kreni sa 700!

I sve to pod uvjetom imati malo viška novaca,što se tiće klase 700 i slično.

STROGO PAZITI NA SIGURNOST SEBE I DRUGIH,OVI VEĆI SU STVARNO OPASNI!!!

Sretno!

MAKETARSKO-MODELARSKI KLUB "MIG" Zagreb
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Phantom 3 4K,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,MIG 21,Curare 40,Nemesis 60

Offline jjf003

• Njub
  • Njub
« Odgovori #2 u: Siječanj 05, 2018, 09:52:10 poslijepodne »
Hvala na savjetu, samo ako mi mozes malo pojaaniti taj simulator, di to ima skiniti i koji da skinem, a sto se tice toga da nekog vodim sa sobom ko se razumi u to je i najveci problem sto ne znam nikog da se bavi sa tim a da mi jd negdi blizu (Zadar), tako da bi mozda i pokusa sam samo moran skuziti kako se pali  :D

Offline eliozadar

• Pravi letač
« Odgovori #3 u: Siječanj 05, 2018, 10:45:31 poslijepodne »
Pozdrav....

Ajde se najprije predstavi ljudima tko si i odakle pa onda ostalo........

A sto se tice 700 klase kao sto kaze koledga KRASNY najprije simulator pa onda manja klasa i puuuuuuuuuuuno vježbe...

Ne zelim te prepasti ali 700 klasa je jako opasna (opasan je bilo koji helic)

btw ako si u "blizini" Zadra javi se jer u Zadru ima dosta ekipe koji ti mogu pomoci.

Dali ima stanicu i sve ostalo sto je potrebno..?

Offline krasny

• Glavna faca
  • Nikad ne reci nikad!
« Odgovori #4 u: Siječanj 06, 2018, 09:56:37 prijepodne »
Eto,ima ekipe!
A RC simulator koji je po meni ok je PHOENIX,kupio ga preko Ebaya,dobiješ interface za spojiti stanicu na PC.
Ja imam Spektrum stanicu,vrlo zadovoljan,lako za isprogramirati i super radi sa svim i svačim!
MAKETARSKO-MODELARSKI KLUB "MIG" Zagreb
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Phantom 3 4K,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,MIG 21,Curare 40,Nemesis 60

Offline frankycro

• Glavna faca
  • Copter enthusiast
    • YouTube kanal
« Odgovori #5 u: Siječanj 06, 2018, 10:21:19 poslijepodne »
Ajd da ima netko tko se zanima za heliće,  :D  i da još k tome dobije 700ku, to je moram priznati opaka kombinacija.
Sve što ti je ekipa napisala stoji, nemoj to niti probat zavrtiti, moraš prvo proći trening na simulatoru i na malom heliću. Za simulator bi ti preporučio neXt CGM simulator koji je daleko bolji zbog toga što je ipak malo realniji. A za manji trainer helić ako želiš preskočiti uvodnu igru prstiju sa micro CP helićima onda najbolje 500, ali ne ispod 450.

A sad u vezi same te 700ke koju si dobio jako je teško bilo što reći dok ti je ne pregleda netko tko se kuži, tek nakon toga bi se znalo šta i kako dalje, znači ne mora biti da je išta neispravno ali moja preporuka je da se sve detaljno pregleda i po potrebi zamjeni/podesi, bavljenje sa helisportom ti donosi cijeli niz zamki bez obzira koliko si pametan ili inteligentan zato samo polako.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Futaba T8FG Super, Electric Quadcopters & Gas Cars
Easy Star, Align Trex 500 3D, Align Trex 700X Dominator