Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511668 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1200
Hvala svima na dobrim željama a što se tiče eksperata stvarno ima kod nas odličnih modelara i letača koji su spremni itekako pomoći .Hvala i njima .

Odg: predstavite se

Reply #1201
poz svima, evo nova osoba ušla u hobi...

inače, Dino iz Zadra, trenutno u Rijeci, prvi quad u izradi, Martian II, pa ćemo vidit koliko će izdržat hahah  :D

uživajte, možda se i vidimo...

Odg: predstavite se

Reply #1202
Bok svima, long story short jedan moj hobby doveo me do ovog na koji sam "pao" na prvu. (i dalje se bavim prvim hobijem aktivnije, ovdje tek učim).


U rukama nosim Taranis x9q Plus koji upogonjuje moja za sad 3 whoopa, jedan mali 5" (ako sam dobro izmjerio :D ), čeka me slaganje fly egg-a 100 (pa ako tko ima volje pomoći... to mi je entry u buildanje), i ponosno čuvam u kutiji Armattan Chameleon (Skitzo boardom - Raceflight + 4s baterije i gefmanima 5045) koji se ne usudim ni upalit za sad, igram se konfiguracijama (također učim o njima).


Imam još 2 karbon framea za buduće projekte (možemo se udružit pa sklepat nešto... imam dijelova masu, motora, baterija, adaptera, a ono... fali svašta al da se napravit nešto fino.)


Na glavi mi Far Shark Dominator 3 sa RJX diversity-em


Pod guzicom mi je ribički stolac fino sa naslonom i nosačem za pivo.


Tražim letače iz Varaždina da zajedno prelazimo razna mjesta i chillamo.


Zovem se ivan, callsign Karac.


Imam odmah nešto i za prodat pa... let's get the party started




Odg: predstavite se

Reply #1203
E sad se lijepo preselis u Zagreb i postajes top pilot za manje od godinu dana. Već imamo jednog takvog Varaždinca! :D

 

Odg: predstavite se

Reply #1204
Pozdrav ,  Ja sam iz Dubrovnika ,, zabavljam se  multirotorima ili TKZ Dronovima,, vec nekih 5-6 godina..imo sam par samostalnih projekata , al  sam preso na plug and play,,takodjer sam volio sastavljat QouadFrankestajn dronove :-X ;D sastavljene od nekolko dronova, sto mi je bilo vrlo zabavno  :D ...I tak...

Odg: predstavite se

Reply #1205
Živio i dobro nam došao Gosparu... ;) ...Kada te put nanese u Split/Sinj ,javi se, jer je naš prešidente(AK Sinj) je iz tvog susjedstva... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1206
Pozdrav,


Josip iz Rijeke, zaljubljenik u snimke iz zraka, letim paletom dronova od DJI-a trenutno... Razmatram mogućnost da probam i racing dronove iako mi se čini da nikad racing pilota od mene hehe

Odg: predstavite se

Reply #1207

Pozdrav,


Ja  Leon,dolazim iz okolice Preloga(Donji Kraljevec),imam 14 godina.Trenutno od modela imam Zagi,mig i zmr250...Jako me zanima cijeli RC svijet a pogotvo FPV :)

Odg: predstavite se

Reply #1208
Pozdrav! Denis, dolazim iz Zagreba, trenutno u fazi nabavke djelova za drona, pa malo skicam iskustva i oglasnik!


Odg: predstavite se

Reply #1209
Pozdrav svima,
Neno iz Slavonskog Broda, godina dovoljno da ne želim priznati :D
Nekad letio helikopter (dronovi nisu postojali u moje vrijeme), sada se bacam u avione i jedrilice.
LP
Neno
Vortex 3, Explorer, Buffalo, FW 190, Goose, Vision, M80, Chemeleon

Odg: predstavite se

Reply #1210
Pozdrav kolege i dobrodosli na forum;-)

Odg: predstavite se

Reply #1211
Pozdrav svima!


Ja sam Tomislav iz Rijeke, uskoro 36 godina. Za sada sam još u fazi gledanja you tube videa i skupljanja para za neki racing dron. Veselim se vrijednim savjetima vas iskusnjara i možda ponekom live druškanju. Drago mi je što vidim da vas ima i iz Rijeke!  :) 

Odg: predstavite se

Reply #1212
Pozdrav svima,
Ja sam Davorin iz Zagreba, dobro okolica Zagreba  ;) Očito kako godine idu uhvati te i neki hobi, pa eto mene baš RC modeli što znači da sam početnik.Prijetelji iz MAK Trešnjevka me znaju s obzirom da se susrećemo na Lučkom.Zasada toliko, a ostalo s vremenom  ;D .
lp
Davorin
Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

Odg: predstavite se

Reply #1213
Pozdrav svima,
Ja sam Josip iz Bjelovara, imam 20 godina i zanima me dali ima u Zagrebu ili u okolici Bjelovara nekakav klub FPV racera ili tako nesto koji bi mi mogli pomoci jer imam jedan problem sa sastavljanjem drona, vec se mjesec dana mucim s time i blizu sam da bacim sve u smece i kupim nesto plug&play.. Problem sam predstavio ovdje na forumu ali nitko mi nista ne odgovara tako da sumnjam da cu ga rijesiti bez pomoci nekoga tko je vec sastavio nekoliko dronova. Pocetnik sam u svemu ovome i jako me zanimaju FPV dronovi, a najveca mi je muka sto imam sve djelove pred sobom, a ne mogu letjeti.  :'(

Odg: predstavite se

Reply #1214
Si pitao na multirotor podforumu za pomoc?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24