Skip to main content

Topic: Spojeno: Paraglider pitanja, pomoć pri gradnji, dijelovi za paraglider (Read 48760 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Spojeno:Paraglider pitanja

Reply #15
Evo ja sam se danas registriro jer me zanima neznam na internetu sam tražio i ništa nemogu nač /zanima me dali mi tko može reči jeli je moguće napraviti paraglider rc barem trike i onu lutku a sad krilo neznam ni jeli se može napraviti pa ako tko zna i hoće mi dali kakve nacrte sheme za trike ,ili lutku

Odg: Paraglider pitanja

Reply #16
Edi nevjerovatan si :D

Paraglider pitanja

Reply #17
Hahaha

Odg: Paraglider pitanja

Reply #18
Edi197, imas li kakve veze s nickom Edi1 ?  :-[


Odg: Paraglider pitanja

Reply #20
bog sa onim nickom edi1 nemam ako mi vjerujete nikakve veze a ovaj moj nick edi197 sam odabrao kad sam se nabrzinu registrirao edi197 sam odabrao zato jer to koristim u računalnoj (pc)igri .Eto ,i vidite da sam samo jednu temu za koju me zanima otvorio druge ni negledam

Odg: Paraglider pitanja

Reply #21
hehe, zato sam i pitao :)

Odg: Paraglider pitanja

Reply #22
Edi malverzator :D

Odg: Paraglider pitanja

Reply #23
evo da podjelim s vama kako sam zamislio trike gledajući na stranici opale paramotor neku veliku vodovodnu cijev plastičnu odrezati na neka 3,4cm i onako za taj komad poljepiti 4dijela te cijevi isto 4cm sirine i u sredinu neki komad pravokutnog lima za motor a sad podnozje trika od lima i na podnozje pometati odašiljač ,serve i baterije ,,za serve nisam 100%siguran gdje moraju biti i to je mislim to ali me muci to što neznam koja dimenzija mora biti cijev za okvir i ako neko ima kakve prepravke.može reči , hvala. lp.

Odg: Paraglider pitanja

Reply #24
Haaahahaha EDI GENIJALAC :D :D :D

Paraglider pitanja

Reply #25
Edi, ljudi te ne shvacaju ozbiljno jer je red da se prvo predstavis.
Od kuda si, koliko godina imas, koji su ti interesi...
A onda je red da pronjuskas po forumu i internetu da li ima jos takvih tema, a ima! Pa ako te onda nesto zanima, pitaj i odgovorit ce ti...

Odg: Paraglider pitanja

Reply #26
evo meni se neda provodit vrijeme za predstavljanje zanima me dali je ovo što sam za konstrukcije donekle uz  manje dopravke izvedivo naravno da sam na internetu trazio i ništa vezano nisam pronašao . Pa ako tko hoče pomoč u konstrukciji nek mi se javi sa prijedlogom "neznam koja velična mora biti gondola , hvala ako me razumijete ako ne nemorate pomoči ja sam probao i vidim da se nikomu neda pomoč pružiti . Jedino kbelec mi je dao stranicu opale paramotor gdje sam i vidio konstrukciju , pa se dosjetio ovoga LP,

Paraglider pitanja

Reply #27
Ne vidim tko bi gubio svoje vrijeme na tebe kad ti ne cijenis nicije vrijeme osim svojeg. Sretno ti bilo da nades pomoc tako!

Odg: Paraglider pitanja

Reply #28
Pa da, neće ti se više nitko javit, i nećeš dobit pomoć...oćeš da te ovaj put obrišu ili ćeš opet sam otići?

Odg: Paraglider pitanja

Reply #29
neznam na sto ciljate da me opet obrišu