Skip to main content

Topic: QUAD BY CD BOX (Read 19636 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #45
hm...

do imena nije... jel meni je proslo...


Pokusaj samnjit velicinu slike pa opet, mada da je prevelika bila bi drugacija poruka...

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #46
Hypercube hvala ti na pomoći. U međuvremenu sam uspio preko imageshacka dignuti fotke. Pa se vrati jednu stranu.
 
Hvala ti.
 
lp
 
Toni 

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #47
Hypercube hvala ti na pomoći. U međuvremenu sam uspio preko imageshacka dignuti fotke. Pa se vrati jednu stranu.
 
Hvala ti.
 
lp
 
Toni

nema na cemu.  ;)
pogledaj si broj postova, bit ce da je do toga.... e sad dosta spamanja.

kaj je ovo za bateriju od kanalice napravljeno?  tak mi izgleda, kolika ti je tezina quada?

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #48
Je nekakva kanalica 2x2 cm, a može se koristiti i za postavljanje na bridove zidova. Još nisam mjerio težinu. Ona mi ovoga puta nije prioritetna. Imam dvije batke od 3300 mAh koji se pune s 5C i punjač od 20 A tako da mi je jedna puna na livadi za 10-12 minuta. Princip je: jedna leti - druga se puni. Potrošnja struje na Quadovima u hoveru je smiješno mala tako da se ne opterećujem previše s efikasnošću. Al mislim da će biti negdje između 1100-1300 g. Preko svega je 68 cm. Od rotora do rotora malo manje.
 
lp

Toni 

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #49
jučer odradio prvi let..sve pet..ful je stabilan u zraku i jako sam zadovoljan kako izgleda....
 
bude za koji dan i kakva snimka ....
 
lp
 
Toni

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #50
super, daj poslikaj to pa na forum  8)
kaj je iz prve proradio na novoj stanici ili si morao malo štelati i nju i KK  :)

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #51
he he..nisam ja nego neki doktor iz Zagreba koji bi snimao vjenčanja... ;D ;D ;D
 
lp
 
Toni
 
 
 

Odg: QUAD BY CD BOX

Reply #52
evo par slika gotovog quada..gore još samo trebam malo dotjerati krug i to je to...ostavio sam prozirni dio s gornje strane tako da vidim lampicu kada ga armam...
 
 


 


 
 
lp
 
Toni