Skip to main content

Topic: Mikrokopter Hexacopter (Read 12414 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #15
Za elektroniku mi se uopce ne žuri, kad vidim ovo vrijeme nemam volje za proizvodnju ali malo se radi na frejmiću i mehanici... 8)

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #16
A joj kad če više ta elektrika to mene zanima ja sam svoju danas kupio baš maloprije.
Još za koji dan kada ovu pošalju kupujem i drugi dio elektrike za gps

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #17
kaj svi prelaze na taj vitroplast?  ;D

mora da je dobar materijal

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #18
Evo poceo sam se malo igrat sa elektronikom, malo mudrujem jos oko nekih detalja ali nadam se da ce brzo u eter  :D
Isprobano upravljanje kamere, kompenzacija radi strava, jako jako procizno za default postavke, 3D prikaz svega na PC-u, za prvu ruku moze se koristiti gyro kompas pošto NaviControl nije bas badava ;D
MK test1
MK test2


Jos nisam siguran koji ce motori jer su ovi ESC malo slabasni, max 10A samo trpe opterecenje. Još razmisljam dal idem radit prerade na Turnigy Plush 25A ili cu uzet 1hoch4 ESC30A pa nakačit gore neke cigle od motora 8)

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #19
A evo nasao sam idealni stajni trap sa nosacima za kamere, tilt i roll kompenzacija, prijenos na sistem remena za fino pomicanje, anti vibracijska postolja, pomicni nosac za baterije radi regulacije CG, G11 materijal u imitaciji karbona, alu boomovi....perverzija...cijena simbolicna...375$ sa ukljucenom dostavom

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #20
Nekako mi je ovo više za helikopter jer je glomazno ili bar tako izgleda !
A i težina je oko 700 grama ako se ne varam i plus kamera još !
Ova firma nije baš poznata po nekom kvalitetu proizvoda !

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #21
Nekako mi je ovo više za helikopter jer je glomazno ili bar tako izgleda !
A i težina je oko 700 grama ako se ne varam i plus kamera još !
Ova firma nije baš poznata po nekom kvalitetu proizvoda !


kolega darko malo si se zajebunio, ovo je prijatelju oko 350g sa nosacima kamere i servima, a to ti radi ekipa sa Averticalview
moze i na heli, nije uopce problem

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #22
Znam ja da je to taj mount :
Weight with SLR Front mount   25 oz  ( a 25 oz je ako se ne varam oko 700 grama ) a oto je ovaj mountn na slici !
Ima jedan video ovdje sa jednim njihovim mountom, video je odličan ali je ovaj frajer morao da odradi nekoliko modifikacija jer mu nije sve štimalo i zato sam rekao da i nije neki kvalitet a cijena je odlična ako se usporedi sa drugim cijenama :

Heavy Lifting Custom Quadrotor


Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #23
nije prijatelju to taj mount, ovo jos nije u prodaji, tek krajem mjeseca izlaze prvi primjerci medju kojima je i ovaj moj narucen jucer ;)

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #24
Odlično, čestitam !
Probaćemo pa ćemo vidjeti kakvo je a onda svi naručujemo !

Pozdrav !

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #25
Odlično, čestitam !
Probaćemo pa ćemo vidjeti kakvo je a onda svi naručujemo !

Pozdrav !
inace takav identican frame od jedne druge firme je 899$, razlika je u visini 2cm i nekih sitnim razlikama u samom dizajnu, koncept potpuno isti
evo bas citam mail od tipa, dosao veceras, za nekih 7-10 dana ide sa USPS, upao sam u prvu turu od 20 komada

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #26
Evo malo da ubacim nesto, mudruje se pomalo, necemo sve detalje odjednom, probni rad tilta za multirotor letjelice, ova je verzija za manje fotice i manje kamere tip GoPro ili ContourHD
MK camera tilt test_2


probano sa malo tereta gore, 2 baterije po 2200, nekih 450g
MK camera tilt test_1


Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #27
Mount djeluje obecavajuce! Sviđa mi se! :)
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #28
Evo slika sa dimenzijama, imam 2 viška pa mogu u distribuciju  ;)

Odg: Mikrokopter Hexacopter

Reply #29
Plocica za distribuciju struje u proizvodnji, odgovara za quad/hexa i naravno rupe podesene za MK ili KK elektroniku, testirano na 200A opterecenju  ;D