Skip to main content

Topic: Nova pila! :) (Read 4879 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nova pila! :)

.

Odg: Nova pila! :)

Reply #1
a daj koju sliku bez oklopa.
ko da za neki katalog slikaš.  ;D
 
nisi ispod stavio "slika je simbolična". ;D

Odg: Nova pila! :)

Reply #2
a neki podatak? nabavna cijena, i najbitnije količina goriva ;D

Odg: Nova pila! :)

Reply #3
Nisam ga jos niti upalio... mozda sutra ako bude suho. ni gorivo nisam jos kupio. ali cim ga provozam javim kako je bilo!

Odg: Nova pila! :)

Reply #4
pa to care kupuje se stroj a ne igracka...cijenim kad vidim da netko uzme traxxas-a
vozo sam i ja rustlera obicnog i vxl ali struju a ova brushlles verzija ima neke lude gume koje se napusu kad postigne odredenu brzinu
strasne pile taj traxxas radi

 

Odg: Nova pila! :)

Reply #5
pa to care kupuje se stroj a ne igracka...cijenim kad vidim da netko uzme traxxas-a
vozo sam i ja rustlera obicnog i vxl ali struju a ova brushlles verzija ima neke lude gume koje se napusu kad postigne odredenu brzinu
strasne pile taj traxxas radi

mozes li mi reci koja velicina Feluge je najvise upotrebljavana ,promjer i sirina,
pomogao bi mi jako mnogo,
pozdrav

Odg: Nova pila! :)

Reply #6
felgice su ti 2.8incha iliti 7.1cm sve su iste mi se cini a od guma imas talonke,victory,alias i bla bla odi na traxxas-ovu stranicu pa si prouci zgodnih felgica imas tamo

Odg: Nova pila! :)

Reply #7
slozio sam feder. puknuo je na samom kraju gdje su kvacice pa sam jednostavno na slijedeci navoj zakvacio. malo je kraci ali izgleda da sve radi normalno... bumo vidli ne! sto se tice felgi bitno je pogledati promjer rupe i dali treba adapter jer nejde svaka felga na svaki autic. bez obzira na dimenzije.