Skip to main content

Topic: Dji Phantom 3 PRO--PROGLEM-- (Read 2356 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dji Phantom 3 PRO--PROGLEM--

Pozz svima,zanima me nešto danas sam letio ph3 sve bilo ok,letio do 50% baterije,sletio. Onda smo štimali postavke kamere malo čačkali,ali ništa po setupu samog drona i stanice nismo dirali. Dron je cijelo vrijeme bio upaljen,nije bio arman ali upaljen da poštimamo kameru,kad smo sve sredili odnesem ga na mjesto za polijetanje na tipku take off ga dignem,no on napravi nešto što nikad nije...otkliže lijevo pa desno i kako je nisko bio zapne za travu i prevrne se...tu mi se na ekranu upali "Motor obstructed"...Poslije ga dignem ponovno sve ok bilo. Sad vidim na flight record da je prebacio nakon polijetanja u nekakav OPTI mod...što sad to znači...hoće li mi stvarati progleme....
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Dji Phantom 3 PRO--PROGLEM--

Reply #1
Znaci da nije imao lock na satelite (iz nekog razloga), nista zabrinjevajuce...Operater/pilot trebao bi nauciti polijetanje, letenje i slijetanje bez upotrebe GPS-!
lp
 
LP,  Chris
... gravity always wins ....

 

Odg: Dji Phantom 3 PRO--PROGLEM--

Reply #2
Hvala,na odg...da mislim da nije imao lock...nisam mu dao vremena dovoljno. Nisam još modove leta ni probao osim GPS-a. Hvala na pomoći
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO