Skip to main content

Topic: Zupčanici (Read 8890 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zupčanici

Tražim rezervne zupčanike za helić. Promjera 4 cm debljine 2 milimetra, već sam pretražio dosta toga ali ništa u hrvatskoj. Pa eto ako netko ima neka se javi :)

Odg: Zupčanici

Reply #1
A bilo bi lakse da napises za koji helic ili barem koji je Mod zubaca.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Zupčanici

Reply #3
Javi mi se na PM, mozda mozemo to rjesiti 3d printerom  ;)


Odg: Zupčanici

Reply #5
Uglavnom to je CX model helić 06 trokanalni. Rastavljam ga pa ću poslikati taj dio,slika zupčanika je sa interneta za slični model ali čini mi se da je isti u svim njihovim helićima.  :)
http://www.thingiverse.com/thing:268787

Probajte vi na linku napraviti zupcanik takav ako neuspijete onda cemo rucno a ako uspijete samo ga preuzmite i posaljite mi odi kao privitak

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Odg: Zupčanici

Reply #6
Evo samo da ga išrafim pa stiže slika :)


Odg: Zupčanici

Reply #8
Evo ga vani nakon svih muka i porezanog prsta ;D
Sad ono sto trebate je prebrojiti zubce i upisat ih na onaj link sto sam vam dao, ma proci ce prst al zupcanik se nece sam popraviti[emoji2] [emoji6]

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Odg: Zupčanici

Reply #9
100 zubaca pokušavam ga kreirati :)



Odg: Zupčanici

Reply #12
Da jesam samo što je taj gear za puno manji helić tj manjih je dimenzija. :(  Uostalom dok dođe iz kine koštao bi ko pola helića

Odg: Zupčanici

Reply #13
Hm ali kad malo bolje razmislim uz manju izmjenu onih zupčanika na motorićima pasao bi. mislim nema nikakve veze ako je koji zubac manje :-\

Odg: Zupčanici

Reply #14
Imam ga doma rastavitog, mogu ga točno izmjeriti ali ima sigurno 4cm. Kolko je isplativo... mislim da nije. Heli nije moj nego na popravku i stoji u stalaži 3mj.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.