Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90191 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #465
Budemo išli ja, jura čini mi se mrle, jfl i luxso na jankomir popodne. Iako za ove ostale to dogovara Jura tak da ja neznam ko ide s nama.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kanal preljevnica

Reply #466
Da li je netko bio ovih dana na Preljevnici, jeli trava pokošena???

Bio u utorak, kosilo se na veliko, vjerujem da su završili.
Trava nije pokupljena, premeću je da se suši.

Na samoj preljevnici je o.k. da se poletit i sletit.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #467
Bude možda danas kavih okupljanja popodne na kanalu ili bližoj okolici.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #468
Ja idem oko pet na jankomir, a malo,kasnije dođe par helikopteraša. Pošalji mi broj u pm.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kanal preljevnica

Reply #469
Ne znam kako je bilo popodne no jutarnji rezultat je slijedeči:

- tri letača, malo jača
- 2 maidena
- ako sam dobro zbrojao 8 aviona i jedan heli
- samo jedan pad
- jače izgorena koža na područjima vrata, ruku i nogu  :-[

I to sve do cca 12:30

Eh, da, i jedan fantomski model koji se krio u samoj šumici, a primjetih ga u dolasku na kanal oko 9:30 no nitko ga nije vidio da leti.
Zanimljivo je da (ako sam dobro primjetio) se radi o velikom benzincu, acro model.

Popodnevna reza??

Odg: Kanal preljevnica

Reply #470
To je ak se ne varam marijan s dechatlonom.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kanal preljevnica

Reply #471
Ma kakvi, ja sam došo na kanal oko 18,00 pa odletil par krugova sa Decathlonom, motor uopče nije vuko ni pol snage pa sam jebavo po H i L iglama dobrih pol sata i kad mi se činilo donekle dobro ni nakon minute otpadne mi desni kotač od  vibracije, auuuu je sa mu mamicu spomijal i šarafu i loctiteu., srečom kod spuštanja se model prekobacnul na rep i nikaj nije puklo na trup osim kaj se malo drvo od stajnog trapa odljepilo od epoxija.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #472
Zato ja preferiram letit na tom djelu kanala prema Podsusedu, širok je, dole je neka mješavina šodra , zemlje i niska trava koju malo pokosim ak treba i kad mi padaju djelovi sa modela teško da bu nekom opalo na glavu il kakav auto. Jučer su tamo bili i motorni zmajari tak da je gušt i njih malo pogledat.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #473
di se danas leti? moci cu vjerojatno predvecer...

Odg: Kanal preljevnica

Reply #474
Mi smo letili na domovinskom. Trebo si ranije reć, nema veze.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Kanal preljevnica

Reply #476
Stigla mi danas 808 #16 V2 HD i odmah sam pohitao na preljevnicu sa njom i Spiritm.
Kameru sam montirao na krilo i malo nakrenuo da izbjegnem njusku glajdera i prop, no nije mi bas uspjelo. Moram jos natiltati. Ostavo sam default postavke i fali mi malo topline i boje, pa sam to promijenio za drugu snimku. Ova je sirova. Zaboravio sam ugasit motor na prvom startu od uzbudenja  ;D

Svida mi se svjetlopis ove kamerice, obzirom na cijenu i tezinu, odlicno.
Evo i videjo "Preljevnica odozgora"

HD 720p
http://www.youtube.com/watch?v=T_wGRh_kNcM
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Kanal preljevnica

Reply #477
Ke nisi zval, vikal bi ti ja da pustiš gasa :D haahhaha

Stvarno dobro snima, nemoš vjerovat.