Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 147508 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #1
ivane pokazi ovo svojima amerikancima:
inace ovom projektu je dao svoj daprinos i igor pongrac,clan najstarijeg mod.kluba tresnjevka.
 
Croatian electric race car vs. Tesla Roadster race
 
Abenteuer Auto - Tesla Roadster vs. VST conversions electric race car
 
Tesla Roadster vs BMW 3 electric

Dragi moj Saraga,
citao sam o tome u Vecernjaku i tvrdim ti,
price za malu dijecu ili za one koji nisu u toku razvoja elektro auta,

kao prvo AKU kostaju jedan veliki IMETAK a sa normalnima ili tim koje mozes dobiti za ne velike pare ne stignes daleko,

napuhano kao mnogo toga kod nas,
garantujem ti,da je stvarno paznje vrijedno netko od velikih bi se vec ZALIJEPIO

CORAK !

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #2
narocito ova Zeleni BMW mozes zaboravit,

klasicna Karoserija je toliko teska da je nemoguce izvuci nesta vrijednoga,

auti kojima eksperimentisu veliki su Aluminij i Prepreg

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #3
kaj nisu bili paznje vrijedni ono elektro sevroleti kaj su ih amerikanci napravili.nisu ih stavili u prodajo nego si ga mogao samo unajmiti.ljudi prezadovoljni,kad odjednom svi automobili se oduzimaju i unistavaju.mislim da je to bilo oko 1991.g.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #4
ivane pokazi ovo svojima amerikancima:
inace ovom projektu je dao svoj daprinos i igor pongrac,clan najstarijeg mod.kluba tresnjevka.
 
Croatian electric race car vs. Tesla Roadster race
 
Abenteuer Auto - Tesla Roadster vs. VST conversions electric race car
 
Tesla Roadster vs BMW 3 electric

Hm,SARAGA,TESLA je odande ?
a i to nije za zaboraviti !
Iv

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #5
kaj nisu bili paznje vrijedni ono elektro sevroleti kaj su ih amerikanci napravili.nisu ih stavili u prodajo nego si ga mogao samo unajmiti.ljudi prezadovoljni,kad odjednom svi automobili se oduzimaju i unistavaju.mislim da je to bilo oko 1991.g.

 a gdje je ELEKTRO Modelarstvo bilo 1991 ???????

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #6
narocito ova Zeleni BMW mozes zaboravit,

klasicna Karoserija je toliko teska da je nemoguce izvuci nesta vrijednoga,

auti kojima eksperimentisu veliki su Aluminij i Prepreg

ti si ko nevjerni tomo.pa taj auto postoji i nas blagajnik aeromodelarskog kluba tresnjevka igor pongrac je sudjelovao u svemu.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #7
kaj nisu bili paznje vrijedni ono elektro sevroleti kaj su ih amerikanci napravili.nisu ih stavili u prodajo nego si ga mogao samo unajmiti.ljudi prezadovoljni,kad odjednom svi automobili se oduzimaju i unistavaju.mislim da je to bilo oko 1991.g.

 a gdje je ELEKTRO Modelarstvo bilo 1991 ??? ??? ?

malo dalje nego danas.pronjuskaj malo o elektro sevroletima.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #8
Koliko su ameri moji,
toliko su it voji,

moj i nas je SAMO   H D Z


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #10
Koliko su ameri moji,
toliko su it voji,

moj i nas je SAMO   H D Z

T A K O  J E   I V A N E. :D
nego ovdje su nas poceli hapsiti.ali ne mogu nas sve pohapsiti. :D  
 
JACI SMO I OD SUDBINE
 
 
 
 

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #11
Ivane, ulupano je puno love u taj BMW, pratim projekat od početka; bilo bi puno više "samoukih majstora" koji bi radili svašta da imaju toliku gomilu novca i mogučnosti!
Ako nekog zanima projekat od početka:
http://www.e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=1227&start=0



Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #14
e !