Skip to main content

Topic: "Koji peh!" video (Read 2311 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: "Koji peh!" video

Reply #1
Ma lik je budala! kao da ideš na sred križanja dviju tramvajskih pruga. Sve prepuno žica, i još ga digne na 5 metara umjesto na 50. Mislim, veliko je, žuto je, i VIDI se na nebu. ::)

I još ga onak baci prek ograde, a malo ljepila i sat-dva i avion ok. A lik odmah u smeće >:(

 

Odg: "Koji peh!" video

Reply #2
Kud ga je vrag je..l tam,prvi let pa između žica,garaže,pruge,ograde,fakat kreten..... :D
Robert

Odg: "Koji peh!" video

Reply #3
sta ga kipate ko da nitko od vas nije letuckao po rizicnim terenima  :P


Odg: "Koji peh!" video

Reply #5
sta ga kipate ko da nitko od vas nije letuckao po rizicnim terenima  :P

jesmo i po gorim, ali ako se lik tako lijepo pripremao da je i pistu pomeo, onda je mogao se i potruditi toliko oko izbora mjesta za let.

Baš lijepo mete, možda je profesionalac, kad tak i tak sve brzo baca u smeće :D

Odg: "Koji peh!" video

Reply #6
taj video je  nula za mene da sam uspio snimit svoje slijetanje prije tri dana na poljudu .Sletim s extrom iz HK-a od epo materijala  i neposredno prije nego se zaustavila doleti kreten s kombijem i ravno preko aviona prođe ???  a gledao sam idiota i vidio da je glavom pratio putanju aviona na podu kako ide mu u susret i nije pokusao izbjeć niti  zakocio ni kad ga je pregazio nego udario po gasu i na cestu pa preko dvije pune linije i bježi!
Ja nakon šoka jer više nemam avion :'( pokupim krilo, pokupim trup i skužim da avionu nije ništa jer ga je zgazio preko krila koje se savilo i vratilo u svoj polozaj zbog karbona u sredini krila i jedina šteta je bila na kraju trag gume na gornjoj strani krila i puknuta polugica serva elerona !Trup se odvojio i isto nije ni tu nista puklo
Ovo je avion
 http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/%5F%5F12665%5F%5FExtra330%5FPlug%5Fn%5FFly%5F25A%5FBrushless%5Fw%5F4%5FServos%5FEPO.html
i mogu samo reci da je stvarno žilav i kvalitetan :D :D :D.E to je peh