Skip to main content

Topic: Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :) (Read 27222 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #45
fino si ga odradio,ma necu ja to ni spajat  :D sta je sigurno sigurno xD
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #46
Ma da, tko bi rekao...
jos je i dobro ispalo s obzirom tko je radio :D
Sutra ga malo još pošmirglam da zagladim ove dijelove gdje je ljepilo izašlo, i onda na probni let :) nadam se uspješniji nego ovaj prošli, hahaha :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #47
Sutra ću prije leta odmah ispitati i domet transmittera, i domet FPV-a FatShark 5.8GHz, sa stock antenama i transmitterom od 250mW.
Daljinac sam kupio ovaj jeftiniji od HobbyKinga http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9041
Pa me zanima koliki mu je domet.
Sutra neću letjeti sa FPV-om, samo mu planiram provjeriti domet, jer me zanima razlika od dometa koji će mu biti kad ga malo doradim, jer mi stiže jači transmitter za FatShark od 600mW, i ove antene http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=27750 jer bi mu to navodno trebalo drastično povečati domet...
Ne znam, živi bili pa vidjeli :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #48
e obljepi ga cjelog prozirnom sirokom trakom,ona postarska sta ju svi imamo po kucama xd onda ce barem ostat u jednom djelu kad ga slupas opet 8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #49
Da, baš mi je to danas frend rekao :) on se već ima iskustva sa time :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #50
i ako mozes ugradi letvicu u krilo prije fpv-a da ti ne pukne tokom leta,onda ces bit siguran 100% :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #51
Nema straha, sa avionom u kompletu dolazi karbonska cjevčica koja ide kroz krila :) lagana je ko pero, a čvrsta ko čelik :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pozdrav, Avion od stiropora, pocetnik :)

Reply #52
lajkam  :-\
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.