Skip to main content

Topic: prvi avion (Read 14207 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prvi avion

Reply #15
Još mi nisu ništa odgovorili vezano za zamjenu na mode2...vidjeti ćemo.... kad dobijem stanicu naravno da ću se prvo igrati u simulatoru   :)

Probati ću navratiti da malo smetam i dosađujem:)

Odg: prvi avion

Reply #16
Još mi nisu ništa odgovorili vezano za zamjenu na mode2...vidjeti ćemo.... kad dobijem stanicu naravno da ću se prvo igrati u simulatoru   :)

Probati ću navratiti da malo smetam i dosađujem:)

e sim je još bolja ideja od igranja na mobitelu :) ali ovo sam ti spomenuo tek tolko da mozes SAD probati ako zelis :D

prati teme oko dogovora pa doleti kad će netko letiti!

Odg: prvi avion

Reply #17
imao sam neki microsoft simulator koliko se sjećam prije par godina bio mi je super tako da mi nije nepoznato preko tipkovnice....ali ja bi stanicu :))

Odg: prvi avion

Reply #18
imao sam neki microsoft simulator koliko se sjećam prije par godina bio mi je super tako da mi nije nepoznato preko tipkovnice....ali ja bi stanicu :))

Microsoft sim je puuuno drukčiji, pošto to nisu modeli već avioni, znači voziš iznutra.

Letenje modela je potpuno druga priča (iako pomaže poznavanje osnovne fizike letala :) )

Odg: prvi avion

Reply #19
skinut ću večeras pa imam zanimaciju dok čekam stanicu (nadam se mode2)


Odg: prvi avion

Reply #21
Pusti sto drugi govore, moras sam vidjeti u kojoj ruci ti bolje odgovara! ja letim na mod1 a probao sam na mod dva i kada dode do nekoga sranja ja bi automacki ispravljo s ljevom rukom i napravio kaos!
Navika od plejke se neda promjeniti! 8)

Odg: prvi avion

Reply #22
Slao sam upit na HA pa još nema odgovora, nakon koliko su vam poslali nešto nakon uplate?

Odg: prvi avion

Reply #23

Odg: prvi avion

Reply #24
oko 5 dana

Odg: prvi avion

Reply #25
zasto 50A esc kad moze i 40a?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: prvi avion

Reply #27
To i je 40a! sam umjesto da su napisali 40/50, napisali su 50a

Odg: prvi avion

Reply #28
ahaa ok
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.