Skip to main content

Topic: prvi avion (Read 14215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prvi avion

Reply #30
coljo kuzim da oces da covjek ima sve najbolje ali ako nije pri novcu moze ga sasvim dobro posluzit normalni balance charger za 6 dolara a kasnije nek uzme accucel 6  ili 5 posto ne vjerujem da ce mu i skoro trebat jaca baterija od 3A a kamoli 5 ili 6A  
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #31
 Slazem se s tobom! samo sam covjeku htio pokazati sto valja!

Odg: prvi avion

Reply #32
Evo samo da javim da su mi odobrili zamjenu za mode2, večeras ću malo vidjeti za punjač,regler i baterije . hvala vam na pomoći,

Odg: prvi avion

Reply #33
Savjet:
Baterije Turnigy ili Zippy Flightmax 2200mAh 3S 20-30C (moze i 25-35C, bolja opcija)
Regler Plush 40A (lagano, jeftino, daje mogucnost nadogradnje kasnije, tj. jacih motora)
Punjac Acucell 6+neko napajanje od kompa ili laptopa, daoze dati bar 3A. 23 dolara za takav punjac stvarno nije neki iznos :)

Odg: prvi avion

Reply #34
uzmes taj punjac i miran si do kraja zivota,jedino ako se ne prebacis na nesto cemu treba baterija jaca od 6000mAh
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #35
sve to naručujete preko hobby kinga ili općenito ebay?


Odg: prvi avion

Reply #37
Kakva je situacija sa carinama dali pazite da ne pređete određenu cifru pa platite više poštarina ili ?

Odg: prvi avion

Reply #38
Od 5 naruđbi od 500kn, samo na jednu sam platio pdv! nema tu nekog pravila i carina se ne placa na to!sve ovisi dali si naletio na nekog smrada na carini!

Odg: prvi avion

Reply #39
ja kako znam za BiH vrijedi paket manji od 100KM nema carine
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #40
Nema na hobby opremu carine, ali ima PDV-a iznad 160kn (sa shippingom)
U praksi se da proc izmedju 200-300 makar ja uvijek pazim da sam ispod 200 jer ne zelim platiti nista ovoj lopovskoj drzavi (a ni nemam otkud :) )

Odg: prvi avion

Reply #41
evo naručio bateriju 3s 20c i punjač Acucell 6, sad mi treba "samo" avion xD

Odg: prvi avion

Reply #42
Treba ti jos BAREM jedna baterija... ako ne i 10.. i da, pozalit ces sto si narucio samo jednu, vjeruj mi :)

Odg: prvi avion

Reply #43
nekako se nadam što prije preći na klipni motor :)


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.