Skip to main content

Topic: Jedrilica tipa krilo (Read 17056 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #30
A i sad sam vidio da imaju neku special edition seriju sa 2048(standardna je 1024) rezolucijom i 11ms(standardna je 22) frame rate-om...ali je sama stanica sa baterijom i "okovratnikom" bez prijemnika 319USD...

Znam ja da je meni tak svejedno tih 11 ili 22 i 1024 ili 2048..neću to moć iskoristit odnosno osjetit barem sljedećih 5 godina ako ne i 25...Ali ono Special edition je special edition (osim što nema trainer function u odnosu na standardnu izvedbu) i tu je "new agressive look"....tako da i to treba uzeti u obzir:)

ALI onda još 100 dolara za AR 7000 receiver....ili AR6000 za 50USD...Jel netko zna dal se isplati još zbog nečega uzeti Special edition verziju?


Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #32
Možeš li poslati link na tu special edition seriju?

Kako prepoznati digitalne servoe? Da li su oni kompatibilni sa svi receiverima? Odnosno, da li bi analogni servoi išli na taj receiver koji dođe uz DX7 recimo?

Što mislite o ovima? Naručio bi online naravno. E da, našao tu sad i special edition.
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?idCategory=294&curPage=1&v=&sortlist=


http://www.horizonhobby.com/Products/Default.aspx?ProdId=SPM2731
a na UH je čak i jeftiniji....ja mislim da odustajem ipak od toga jer je dosta skuplja....

Nisam ja baš nei znalac ali dok netko stručniji ne odgovori poslužit će i moj odgovor:)Digitalni servo je po vanjskom izgledu i gabaritima u pravilu isti kao i analogni...ali je bolji i skuplji. Svejedno je analogni ili digitalni. Tj svaki servo je kompatibilan sa svakim receiverom (eventualno konektori mogu biti različiti...ali to se da rješit adapterom)

Pa sa UH(unitedhobbbies-a ili ti hobby city-a) se uglavnom i naručuje....a sad ne znam kako ćeš proć ako odande stanicu naručiš zbog carine, PDV-a i dozvola (za uvoz ili što već redio(tele) komunikacijskog uređaja koju moraš dobit od neke "telekomunikacijske ustanove"....znat će ti ljudi reć točno koga)

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #33
Hm, nitko mi još nije spomenuo za dozvole ako uvezem radio stanicu. Stvarno treba nešto?

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #34
e da...ali to je kako te zalomi (nekad moraš nekad ne, a kad moraš zna te zabolit glava od toga-tako su ljudi pisali) isto kao i sa carinom i PDV-om...

Nekad platiš za nešto što je 20 dolara(jako rijetko) a nekad 100 $ prođe bez problema-valjda ovisi i o smjeni koja je tad na radnom mjestu i o 100 drugih faktora...(meni je dječji bicikl 90+shiping50USD došao na kućnu adresu bez kune da sa dao - prvi put, a drugi put kada isti takav je poslan kao replacement bike(jer ovaj prvi nije valjao neš) nije plaćen ni kune su me pozvali na carinu da kažem točnu cifru-ja joj pokažem ispis da je to replacement bike i piše da nije niš plaćeno, a veli ona a koliko ste prvi platili - donesite mi taj ispis. I ja naravno na paypal ispisu srežem sve za 60%, i ženska ode na ebay nađe bike i veli....to vam košta 90+50 - dobit ćete kaznenu prijavu za lažiranje dokumenta....-onda sam reko da sam ja kao njihov gold member i imam popust i bla bla...-kao dobro, za sad ćete samo platit PDV ali sljedeći put vam ne gine 1500 kaznene prijave. Platio tih 140kn i doviđorno)

Tako da ljudi pazite ako vam padne na pamet radit neš ko ja...Trebao sam item number i naziv bicikla promijenit....ali opet ako joj je sumnjivo uzme kutiju i pročita-pa onda show još veći....

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #35
Postovani
Zalio bi adresu ili telefona kontak u zagrebu ili bosnia osoba koje se bave poducavanjem 
Volio bi  da probam
Stranica vam je super preporucicu vas i drugima stavicu vam link za svoje  stranice


www.JeftineAvioKarte.com
www.Travelbih.com

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #36
Evo samo da se pohvalim...došla DX7... Veli šogi da mu je na carini lik skoro ocarinio jer nije prošlo pod rabljeno (nije skinuo najlon sa stanice...!!!)-reko je da je to simulator za PC i da vrijedi oko 40 dolara i nakon što ga je pretražio dal ima račun (umalo ga je našao) pustio ga...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.