Skip to main content

Topic: Problem sa montiranjem propelera (Read 11006 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #15
Znači li to da se serva strgaju kad udare direktno u tlo ili kad elevoni udare pa se preko njih strga?

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #16
a tqko je i na f22 i slicnm modelima
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #17
Strgaju se ili od udara pokretne povrsine u tlo ili od same tezine pokretne povrsine (tako se meni trgaju na AcroMasteru, tvrdje slijetane i "propadnu" dolje.

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #18
Nemam iskustva, al nekako mi logika govori da će prije puknut depron od 5mm nego servo, al vidit ću, sve je moguće  :)

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #19
ako nisi cjeli avion prelijepi jednim slojem obicne prozirne trake i to sve femom pridji ili peglom da bi dobro uvatilo
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #20
Mislio sam naručit airbrush pa ga obojat ili prelijepit airfolijama u boji, može li izdržat bez toga dok se ne vratim iz Kraljevice?

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #21
oce izdrzat,sa folijom se pazi ona dodaje extremno tezine zato koristi prozirnu traku obicnu kad ti avion padne a obljepljen je samo ce se zdropit xd poljepis ga i opet letis tak sam ja dok nisam ajmo rec naucio eltti a ako ne obljepis zavrsit ce ko moj f16 danas :D odnosno rascvjetat ce se :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #22
Imam još jedan problem, neznam gdje nabavit šipke od karbona. U hobbykingu su jeftine, ali poštarina je 70$. Zna li itko gdje ih ima za nabavit jeftino ili što da koristim umjesto njega?

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #23
Potrazi na EBayu, ima jeftinih, raznih dimenzija. Free shipping.

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #24
letvice od bukovine balze jelovine ili lipe
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #25
Mogu li poslužiti plastične šipke iz onih zmajeva što se mogu kupiti u Konzumu i sličnim trgovinama?

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #26
Mogu li poslužiti plastične šipke iz onih zmajeva što se mogu kupiti u Konzumu i sličnim trgovinama?

uglavnom ne mogu.
Odi si u trgovinu za lov i ribolov i kupi si strijelu, plastičnu, dođe oko 10ak kn. (karbonske du predebele i oko 40kn).
Tako ja radim već godinama.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #27
Može li mi netko reći šta se koristi za spojit servo sa vagicom? Koja žica?

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #28
nekuzim sta ti je vagica?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem sa montiranjem propelera

Reply #29
Control horn, ne zovem ni ja to vagica nego mi frend reko da oni to tako zovu :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.