Skip to main content

Poll

Hobbyking Dynamic S treba dobiti

  • Ax-man
    33 (38.4%)
  • Toki
    36 (41.9%)
  • Marko-Posavina
    8 (9.3%)
  • meflycopter
    1 (1.2%)
  • KPatrik
    8 (9.3%)

Total Members Voted: 79

Voting closed: September 01, 2013, 02:21:05 am

Topic: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 24650 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #15
Danas je zadnji dan za napisati pricu!!!

Sto cekate? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #16
Pozdrav svima,zovem se Erwin i dolazim iz jednog manjeg sela u Slavoniji.
Na ovaj forum sam naletio sasvim slucajno prosle godine,trazeci nesto po netu...od onda sam se zainteresirao za modelarstvo!
Uspio sam sakupiti neke novceke i kupio prvu stanicu (Turnigy 9x),te simulator kabel i poceo vjezbati.Trebalo mi je neko vrijeme da se ufuram u to sve,ali na kraju sam uspio :) no međutim financijsko stanje mi nije dopustilo da krenem sa svojim prvim modelom,tako da sam nedavno bio prisiljen i stanicu prodati :'(
Modelarstvo mi se jako dopalo tj. gledanje kako ostali na ovom forumu uzivaju u svojim modelima,nadam se da cu si i ja jednom moc priustiti model i stanicu...do tada igram nagradne igre i drzim fige ;D
Neka najbolji pobijedi!

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #17
Mislim da po meni jedini zasluzuje Ax-man model, posto vec jako dugo ne moze doci do nikakvog modela, a vec godinu dana slini nad tudim modelima s foruma! Mislim realno mi svi drugi imamo s cim letat i uzivat!

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #18
ja sam ivan iz ivanic grada, imam 32 i pol godine, bavim se modelarstvom 5 godina i imam puno modela pa me samo pohlepa navela na pisanje price.

imam nitro modele, imam drvene modele, imam modele obucene u foliju, imam plasticne modele, elektro modele, letece modele, razbite modele, najbolje modele... imam sve, a imam i stanicu.

inace sam modelar broj 1 u ivanic gradu, a i sire (sve do ivanic klostra) zato jer osim sto imam najbolje modele najbolje i letim modele, a razbijam ih samo iz objesti i zato jer to mogu jer imam s cime, jer imam para, jer sam najbolji i neprikosnoven.

neki drugi su htjeli postati modelari broj 1 u ivanic gradu, ali nisu uspjeli u svojim planovima iako su se ujedinili ne samo sa crvenim vec i sa zutim i crnim vragovima protiv mene. kupio sam najbolje modele, napravio sam nove modele i slupao ih sa stilom da pokazem tko je najbolji zato jer imam para i zato sto sam ja modelar broj 1 u ivanic gradu.

posto sam siguran da ovaj model ne bi namjerno razbio jer bih naisao na osudu forumske javnosti smatram da bi trebao pripasti meni i tako mi pomoci posto mi pomalo ponestaje para pa vise necu moci biti modelar broj 1 u ivanic gradu.

molim vas, pomozite mi!
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #19
Evo anketa je gore....

Drzim fige....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #20
Mislim da po meni jedini zasluzuje Ax-man model, posto vec jako dugo ne moze doci do nikakvog modela, a vec godinu dana slini nad tudim modelima s foruma! Mislim realno mi svi drugi imamo s cim letat i uzivat!

Za Ax-man-a sam i ja kao i da mu pokusamo skupiti Peneze obzirom da je u krizi i morao prodati stanicu,
ako odaziv ne bude dovoljan,
imam u Minhenu 3 Futabe kompletne i skoro ne koristene pa bih se potrudio da mu jednu kompletnu doturim uz pomoc Sina koji cesto dolazi u Zgb.

inace sam dvoumio izmedju Ax-man i eewan,
rado bih pomogao svima koji su se prijavili ali ??

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #21
Svaka vam cast!

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #22
Coljo & tojesvestotrebasznati hvala Vam na  podrsci!
Anketa  je tu pa neka najbolji pobijedi :)

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #23
Ax-man uz tebe smo!

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #24
evo ti jos jedan gla ax-man  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #25
+1 Ax-man

Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #26
+1

Ja ću napisati zašto sam dao glas Klubu modelara Ivanić Grada: nije lako, ali je lijepo raditi sa grupom djece modelarske tećajeve; ako bi Dynamic pripao ovoj ekipi, veći broj djece imao bi priliku vježbati sa ovim modelom koji nije za početnika i to pod stručnim vodstom iskusnih i marljivih modelara Ivanić Grada !
To znači da bi model ipak 'nešto radio', a ne visio na zidu kao skupa igračka ili završio svoj prvi i posljednji let za par sekundi... ovo je moje mišljenje.
Damir



Odg: Napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #29
Ja ne znam jesam li ja glup, ili se netko pravi glup?

Niste nam jos objasnili zasto je klub modelara ivanic, ukljucen u nagradnu igru bez price!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.