Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25465 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Slazem se s Damirom, ali ovo je ipak nagradna igra "napisi pricu i osvoji Dynamic S"...
Ako treba donirati za klub, svako moze izdvojiti nesto novaca ali ne bi petljao kruske i jabuke....


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #2
Ok, otvaram onda temu za Axa ili za klub? :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #3
Kako bi uopce dobio klub modelera iz ivanica, kada nisu ni pricu slozili u temi?

Vidim da tu opet ide lagano na prevaru, a i ovaj avion nije nikako za poducavanje klinaca! to bi prije bio neki bixler, pa neka klinci uce sto se okupi njih troje u pet godina!



Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #4
Ivanić definitivno, da nije onog videa ni zagija ne bi znao složiti.
Biće Dynamic iskorišten, a ako je klupski i par ruku će proći, a letit će sve dok pumax ne zamjeni stiropor.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #5
Ali njegova prica ne predstavlja Klup iz ivanica, vec je napisao osobnu ljigavu pricu!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #6
Vidi se da smo smrdljivi Hrvati, pa kao uvijek prilagodimo pravila kako nam pasu!

Opet cu reci gdje je njihova jebena prica?

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #7
Coljo, Eewan se zajebavao i to dobro :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #8
Pusti tu zajebanciju! Mi usrani Hrvati smo najsebicnija smrdljiva govna!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #9
Ma glavno da se volimo  :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #10
Generalno se slazem sa Coljom.
Cemu nagradna igra onda? Zasto su se ljudi trudili biti kreativni i iznosili svoje privatne price? Neki se mozda i srame svog financijskog statusa, i svejedno su to ovdje javno iznijeli...

Drugi put sakupite pare pa cemo donirat najaktivnijem klubu, ovo je neozbiljno.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #11
ja sudjelovah jer htjedoh samom sebi potvrditi misljenje koje imam, i naravno, nimalo nisam pogrijesio.

tema je napisi pricu i misljenje kako nekome treba ili ne model, pa jel za pocetnika ili nije, ili bilo kaj se sada tu lamentira je dobar prikaz mentaliteta u nas. a i pisanje stila: nemam love, ja bi model je krajnje nevjerojatno da to itko guta i glasa za to. svima nam ispada lova iz dzepa? netko se razalostio nad nekime jer nema para ali bi letio?

nagradna igra je napisi pricu i gotova stvar.no opet kao i do sada..pravda i razum pobijeduje. bravo!

ekipo draga, to se tako ne radi  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #12
Ja sam isto tako glasao za Ivanić!
Vjerojatno taj model nije za pocetnika, ali pricu moze napisati bilo tko jer je nagradna igra i nema veze kakav je model po meni... nekazem da se netko treba sazaljevati nadamnom,naopako od toga kako sam i napisao "neka najbolji pobijedi".
Zasto npr. gradjaninova prica nije u anketi?
Po mome prica treba biti kratka i jasna,kao sto je par clanova i napisalo, a ne kao on koji je doslovno svoj zivotopis i enciklopediju modela napisao....bez uvrijede :)
Nije mi zao kome god Dynamic ode bit ce u dobrim rukama!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #13
Gradjanin nije ukljucen u anketu posto je napisao dobru pricu, a odluceno je ocito od pocetka da ce dobiti model ekipa iz ivanica i ako nisu napisali pricu! jednom su skupili ocito par klinaca iz kvarta i sad oni zasluzuju taj model!

Wespen objasni ponovno ova tvoja pokvarena pravila! Zasto su ukljuceni modelari iz ivanica kada nemaju nikakve veze s ovom pricom?


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #14
Zasto npr. gradjaninova prica nije u anketi?

Da, ni meni baš nije jasno kako je odlučeno tko ulazi u anketu, iskreno.

Kad se organizira ovako nešto, pravila moraju biti jasna i točna, i moraju se poštivati kirurškom preciznošću. Inače sve završi ovako, svađanjem, kurčenjem i prepucavanjem oko nečega što je krenulo tako lijepo i pozitivno.

Pa eto, svi skupa se možemo sramiti i poklopiti ušima što smo takvi. 8)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.